Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 listopada 2015

Ulice miasta będą udekorowane na święta

Ulice miasta będą udekorowane na święta
fot. Rafał Stelmaczonek / UM Jastrzębie

Blisko 100 tys. zł wyda nasze miasto na udekorowanie ulic na święta. Część ozdób już wisi, a reszta ma być zamontowana do 4 grudnia. Klimat świąteczny już powoli czuć.

Ozdoby pojawią się m.in. na oświetleniu i żywych choinkach. Pojawi się również 13-metrowa choinka, która będzie zdobiła wejście do urzędu. Na rondzie Sikorskiego stanęła już duża bombka o średnicy 5-metrów, która oświetlana będzie diodami LED. Na rondzie Ruptawskim zostanie postawiona choinka LED-owa. Na niektórych drzewach pojawią się również światełka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość06.12.2015 22:27

i to jest ustrojone Jastrzębie? za blisko 100 tys.? gdzie te wszystkie ozdoby, które wisiały w różnych częściach miasta a nie tylko na głównych dwóch ulicach? Co z tym wszystkim się stało?

zołza z zofiówki30.11.2015 21:54

Co z Sylwestrem pod chmurką ,kiedyś to były imprezy po kinem Centrum,zakończone przepięknymi pokazami sztucznych ogni :)

Gość29.11.2015 9:38

Mamy tablice elektroniczne na przystankach za 14 mln i drogi w stanie przypominającym górnika po Barbórce.

Gość28.11.2015 18:15

Ależ z Was marudy są straszne...
Co by nie zrobić to źle...

Roko26.11.2015 17:07

I super, ma być ładnie, kolorowo i świątecznie. A malkontenci i pieniacze byli i będą, niech siedzą w chałupach, żeby nie było widać na ulicach ich zasępionych dziobów.nie są to koszty które by nadwyrężyły budżet naszego miasta.A jeśli chodzi o szkoły to są odpowiednio doposażone -marudy.

Gość26.11.2015 8:32

Bongo, a w Watykanie świąteczne ozdoby spacerują cały rok.

Gość26.11.2015 8:32

Pięknie wyglądają te świąteczne ozdoby przy dziurawych drogach. Może lepiej zająć się remontami Mazowieckiej i Podhalańskiej?

Pokaż wszystkie opinie (14)