Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 listopada 2015

Jastrzębie-Zdrój "samorządem od serca"

Jastrzębie-Zdrój "samorządem od serca"
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

Nasze miasto otrzymało tytuł "Samorządu od Serca" jako miasto, które promuje działania profilaktyczne z zakresu chorób kardiologicznych. W Polsce tylko 14 samorządów otrzymało takie wyróżnienie.

Od 3 lat w ramach kampanii społecznej „Ciśnienie na Życie” prowadzone są bezpłatne badania przesiewowe na terenie całej Polski. Organizator kampanii - grupa Polpharma - postanowiło nagrodzić najaktywniejsze gminy, które włączały się w promocję badań i profilaktyki chorób kardiologicznych. Oprócz Jastrzębia wyróżniono m.in. Słupsk, Gdynię, Gliwice, Kraków, Opole i Poznań.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zgłoś się na bezpłatne badania profilaktyczne Zgłoś się na bezpłatne badania profilaktyczne

55. rocznica nadania praw miejskich - razem budować miasto 55. rocznica nadania praw miejskich - razem budować miasto

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
jaś28.12.2015 7:15

"Sukces ma wielu ojców " ale prawda jest taka, że pomysł lansowała radna Magiera ale nic by nie zrobiła, gdyby prezydent Janecki jej tego wniosku nie uwzględnił w budżecie. Później dzieło dokończyła nowa ekipa. Będę tam przychodził, bo zapoznałem się z właściwościami i jod zawarty w tej solance zabłockiej ma stężenie 100 razy większe niż woda w naszym Bałtyku. Warto się inhalować.

Do kkk30.11.2015 20:01

A co Zabrze? Tam jest świetny szpital. Tak jak w Katowicach na Ochojcu. Walczą miedzy sobą i się przyjaźnią. Ale samorządy miejskie nic do tergo nie mają.
Gratuluję tym, którym się należy za starania.

kkk27.11.2015 15:18

A Zabrze ?

Anna26.11.2015 13:36

z sercem ale chyba nie do ludzi skoro kolejną szkołe chce sie zamknąć

jaś25.11.2015 15:49

A tak narzekają na samorząd. Gratulacje!