Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 listopada 2015

Próba samobójcza. Skoczył ze skarpy z pętlą na szyi

Próba samobójcza. Skoczył ze skarpy z pętlą na szyi
fot. BSK / freeimages.com

W miniony wtorek w Jastrzębiu-Zdroju mogło dojść do tragedii. 38-latek chciał się targnąć na swoje życie skacząc ze skarpy z pętlą na szyi. Szybka reakcja policjantów uratowała życie mężczyźnie.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Armii Krajowej. Policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który może popełnić samobójstwo. W trakcie przeszukiwania terenu funkcjonariusze natrafili na mężczyznę, który ukrywał się w zaroślach.

- Desperat stał na zboczu stromej skarpy i miał na szyi zaciśniętą pętlę, której drugi koniec przymocowany był do gałęzi drzewa. Mężczyzna zabronił policjantom zbliżania się do siebie, grożąc skokiem - informuje policja.

Po kilku minutach rozmowy, 38-latek jednak skoczył w dół. Policjanci natychmiastowo odcięli sznur i udzielili pomocy mężczyźnie. Mężczyzna trafił do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Tpw28.11.2015 9:32

Wyrozumiały, a czy ja kogos oceniam? Zacznij czutac ze zrozumieniem! Oceniam cymbałów poniżej którzy szykanują goscia

Wyrozumiały27.11.2015 17:17

Oceniać kogoś można dopiero wtedy gdy się wie o nim wszystko. Ocenianie, żeby się wymądrzać jest przekroczeniem bardzo istotnej granicy kultury i jest zwyczajnym chamstwem lub głupotą.
Oba określenie nie są ocenami pozytywnymi, jak pewni wielu będzie mieć nadzieję.
Tpw, pojąłeś?

Nemo27.11.2015 10:10

Jak ktoś prosi o pomoc, to należy jej udzielić. To jest idea człowieczeństwa. To najczęściej nie musi być pomoc finansowa, czego się obawia wiele dobrze żyjących osób.

Tpw27.11.2015 5:14

Człowiek jakby chciał to by zrobił to i nikt by o tym nie wiedział! Poprostu biedak ma problemy pewnie i chciał na siebie zwrócić uwagę! Jak zyc w tym kraju, gdy uczciwie pracujący ludzie sa nikim, a rządzą mami bandy clownów!

do: Gość Dziś o 12:4526.11.2015 17:56

Pobierzemy ci narządy i uratujemy kilku wartościowych ludzi.

Gość26.11.2015 15:53

Chyba Tobie

Gość26.11.2015 12:45

Pobrać narządy i ratować potrzebujących.