Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 listopada 2015

Huczna "czterdziestka" w Zespole Szkół nr 6

Huczna "czterdziestka" w Zespole Szkół nr 6
fot. Kamil Kordela / UM Jastrzębie

Zespół Szkół nr 6 im. Jana III Sobieskiego obchodzi w tym roku jubileusz 40-lecia. Na specjalnie zorganizowanej gali nie brakowało występów, oficjalnych przemów, wspomnień i urodzinowego toru.

Jubileuszową galę rozpoczął muzyczny i taneczny występ uczniów Zespołu Szkół nr 6. Później przemówienie wygłosił sam król Jan III Sobieski, który na scenę zaprosił dyrektora szkoły, Jerzego Maduzię. W przemówieniu "głowy szkoły" nie brakowało podziękowań dla nauczycieli, byłych dyrektorów oraz uczniów i absolwentów ZS nr 6. Byli dyrektorzy otrzymali kwiaty i podziękowania z rąk dyrektora oraz wicedyrektor Jolanty Kłopeć.

Zgromadzeni na gali goście, wśród których byli m.in. nauczyciele, uczniowie i absolwenci, sponsorzy oraz przedstawiciele miasta, mieli okazję zobaczyć film, który przybliżył im historię szkoły. Był też czas na przemówienia i wspomnienia. Gala stała na wysokim poziomie. Jak mówił dyrektor szkoły, Jerzy Maduzia, było to możliwe dzięki zaangażowaniu uczniów, którzy prawie w całości zrealizowali swoją wizję imprezy.

Zobacz fotorelację z gali ZS nr 6

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Szkoła ma objaśniać świat" - mówi Super Dyrektor "Szkoła ma objaśniać świat" - mówi Super Dyrektor

Jerzy Maduzia najlepszym dyrektorem szkoły w Polsce Jerzy Maduzia najlepszym dyrektorem szkoły w Polsce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
max01.12.2015 19:33

Super Gala, poziom taki, że nikt lepiej nie zrobi :-)
pozdrawiam Wszystkich. Jesteście wielcy