Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 grudnia 2015

"Piątka" zagrała koncert dla Jana Pawła II

"Piątka" zagrała koncert dla Jana Pawła II
fot. ZS nr 5

Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II zorganizował w kinie Centrum koncert poświęcony swojemu patronowi, papieżowi Janowi Pawłowi II. Była to okazja do świętowania Roku Papieskiego.

Uczestnicy koncertu mieli okazję zobaczyć występy taneczne i wokalne uczniów ZS nr 5, powspominać Ojca Świętego, wysłuchać jego anegdot oraz recytacji poezji.

- Podziękowania za opiekę Ojca Świętego w tak wyjątkowej formie nie zdarzają się często, dlatego, mamy nadzieję, że na długo zapadną one w pamięci uczestników koncertu - informuje ZS nr 5.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni "A to Polska właśnie" - patriotyzm bez kłótni

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mama08.02.2016 16:41

Piękny koncert. Brawo!

Gość03.12.2015 20:09

Skoro tak dobrze znasz te dzieciaki, to powinieneś być pod wrażeniem ich talentu muzycznego, wokalnego lub tanecznego... Szkoda,że piszesz o nich źle, czyżby kierowała Tobą zazdrość?
Koncert był super!!!!!

Gość01.12.2015 8:26

Po koncercie na klatkę schodową przypalić zioło i łyknąć piwka. Znam te dzieciaki.