Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 grudnia 2015

Spotkanie z mieszkańcami na rok urzędowania

Spotkanie z mieszkańcami na rok urzędowania
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

8 grudnia minie rok odkąd Anna Hetman objęła urząd prezydenta. Z tej okazji w najbliższy poniedziałek odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „O mieście bez politykowania”, które poświęcone będzie podsumowaniu minionego roku.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia o godzinie 17:00 w sali 129A w Urzędzie Miasta. Spotkanie jest otwarte dla mieszkańców.

- Zawsze powtarzam, że tylko w konsultacji z mieszkańcami, we współpracy z nimi, można osiągnąć to, czego wspólnie oczekujemy. Sporo za nami, ale wiele w mieście jest jeszcze do zrobienia. Poniedziałkowe spotkanie będzie okazją, aby posłuchać i porozmawiać o realizowanych projektach unijnych, inwestycjach i remontach, ale też o sporcie, kulturze czy sprawach mieszkalnictwa –zachęca prezydent Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ANULKA03.01.2017 22:12

Drogi PODATNIKU piszesz ,że mafia urzędnicza nic nie robi, a forsę bierze. To co powiesz na to ,że większość radnych są z partii PiS i wszystko co dobre i możliwe do wykonania w naszym mieście kwestionują.Nic im się nie podoba i nie pasuje sami nic nie robią i drugim nie pozwolą, a lata nieróbstwa uciekają.Czy o to chodzi w naszym mieście by nic nie remontować czy modernizować? Przecież wszystko niszczeje i należałoby odnowić poprawić, a oni na złość P. Prezydent i nam mieszkańcom mówią NIE.

ANULKA03.01.2017 22:02

Prezydentura dobra tylko radni nic nie warci. Czy radnych nie można zmienić?Skoro są nastawieni anty miastu ?

Polak06.12.2015 14:25

Tworzą problemy których nie ma,pochylają się nad sprawami
które nie warto rozpatrywać,zatruwają mieszkańcom życie itd. itp.
i to za nasze podatki , czy to nie jest chore? czy to nie przypadek
dla psychiatry? Ludzie obudzcie się!

podatnik05.12.2015 9:50

Mafia urzędnicza, nic nie robi a pieniądze bierze.

cdn03.12.2015 17:51

Za takie pieniądze taka marna prezydentura!