Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 grudnia 2015

Już wkrótce Mikołaje wyruszą w miasto

Już wkrótce Mikołaje wyruszą w miasto
fot. Rafał Stelmaczonek / UM Jastrzębie

Miasto jest już przygotowane na święta. Ozdoby świąteczne już zawisły nad ulicami, a wysłannicy św. Mikołaja zbliżają się wielkimi krokami. Kto się za nich przebierze?

4 grudnia o godzinie 10:00 prezydent miasta, Anna Hetman, powita przybyłych do urzędu miasta wysłanników św. Mikołaja. Mikołaje, wśród których będą m.in. zawodnicy GKS 1962 Jastrzębie, klubu sportowego Nautilus, Jastrzębskiego Węgla, Jastrzębskiego Klubu Tenisa Stołowego, UKS-u Pionier, JKH GKS Jastrzębie, Stowarzyszenia „Tęcza”, Szkółki Piłkarskiej MOSiR czy JKS SMS Jastrzębie.

W paczkach przygotowanych przez urzędników znajdą się słodycze, które będą rozdawane wśród uczniów szkół i przedszkoli.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
?07.12.2015 14:24

Przez rok to można zrobić tylko grila na OWN, posadzić znajomych na stanowiskach dyrektorskich i zorganizować ankiety w rodzaju "czy chcesz, żeby Aleja Piłsudskiego stała się deptakiem", żenada. Rok to kupa czasu, chłopcze, przez rok można zrobić znacznie więcej niż kiełbasy z grila i głupie ankiety.
PS adres komputera to nic nie znaczy, nawet w sądzie, koleżko, pociotku lub krewniaku królika. Wbij sobie to do głowy, że jeśli kilka osób ma dostęp do komputera, to nic nie da się nikomu dowieść, cwaniaku, policja i prokuratorzy o tym wiedzą i się nie zajmują takimi sprawami, więc nie strasz
A ulotkę z rynkiem, przedstawioną lokalizacją, oraz z parkiem wodnym mam do tej pory.

Ja07.12.2015 12:52

Ładnie wygląda Jastrzębie wieczorem.
Jakiś gamoń podpisany "?" robi podsumowanie, choć doskonale wie, że przez rok działalności i z długiem nie można było tego wykonać. Wie tak dobrze jak my wiemy, kim jest tajemniczy głupek celowo robiący wodę z mózgu ludzi, którzy nie mają pojęcia o gospodarowaniu miastem, choć sam "?" zna ten temat bardzo dobrze.
Zadziwiające jak każdy taki negatywny typ (negatyw) działa celowo i prawnie nic mu nie można zrobić choć kłamie. Prawnie nie można, ale wiedząc, kto to jest (bo jest adres jego komputera) można go spytać dlaczego to robi i opublikować odpowiedź.

?05.12.2015 18:23

no taki, który był na ulotkach wyborczych p. prezydent.

Gość05.12.2015 13:17

Do ?. Certyfikatów nie będzie. Mikołaje wysłane przez markety będą w marketach, a wysłane przez UM będą w szkołach i przedszkolach. Jaki park wodny? Jaki rynek?

?04.12.2015 20:52

co się udało do tej pory zrealizować z obietnic?
Remont OWN?
NIE
Rynek?
NIE
Park wodny?
NIE
Pieczone kiełbasy?
TAK
Mikołaje?
TAK

abdul04.12.2015 13:58

no to już wiemy które kluby dostają dofinansowanie z UM

?04.12.2015 9:24

jak odróżnić Mikołajów wysłanych w teren przez markety od Mikołaja od prezydent miasta? Będą jakieś certyfikaty?

Pokaż wszystkie opinie (10)