Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 grudnia 2015

Sesja mikołajkowa w Jastrzębskim Węglu

Sesja mikołajkowa w Jastrzębskim Węglu
fot. Julia Freeman-Woolpert / freeimages.com

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 Święty Mikołaj odwiedzi halę widowiskowo-sportową. Każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie. Halę odwiedzą również siatkarze Jastrzębskiego Węgla.

W jastrzębskiej hali dla najmłodszych będzie przygotowana specjalna strefa. Będą też konkursy plastyczne, w których będzie można wygrać gadżety Jastrzębskiego Węgla. Największą trakcją w tym dniu będzie mikołajkowa sesja zdjęciowa.

Aby wszystko przebiegło sprawnie organizatorzy proszą o zgłoszenie się na konkretną godzinę w przedziałach czasowych co 20 minut. Startujmy o godzinie 11:00, a kończymy - o 19:00.

Zapisów należy dokonać drogą mailową od dzisiaj 2 grudnia do piątku 4 grudnia do 21:00 na adres: sekretariat@jastrzebskiwegiel.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz wskazaniem konkretnej godziny sesji (np. 1. Jan Kowalski, godzina 11:00, 2. Tadeusz Nowak, godzina 11:20, itd.).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
nobody05.12.2015 21:42

A teraz jacy są? W porządku goście.

niec04.12.2015 21:08

juz lece, kiedy byli fajni zawodnicy w jw to nie pomysleli aby zorganizowac foto