Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 grudnia 2015

Groził znajomemu, że go zabije. Teraz siedzi w celi

Groził znajomemu, że go zabije. Teraz siedzi w celi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

29-letni jastrzębianin trafił do zakładu karnego. W ostatnią niedzielę groził swojemu koledze, że go zabije. Okazało się jednak, że mężczyzna był już poszukiwany i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Zdarzenie miało miejsce w 6 grudnia pod jednym z bloków na terenie naszego miasta. 29-latek przyszedł pod balkon swojego znajomego i zaczął wykrzykiwać, że jeśli tylko wyjdzie z domu, to go zabije. 26-latek zaalarmował policję. Po przyjeździe grożącego 29-latka już nie było.

- Funkcjonariusze zastali 29-latka w jednym z osiedlowych lokali. Wtedy też, po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jastrzębianin poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

W związku z wcześniejszymi przestępstwami, mężczyzna trafił do policyjnej celi, a później do zakładu karnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!