Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 grudnia 2015

Już niedługo Jarmark Świąteczny w Jastrzębiu

Już niedługo Jarmark Świąteczny w Jastrzębiu

Od 11 do 13 grudnia na placu przed kinem Centrum odbędzie się Jarmark Świąteczny. Można będzie skosztować świątecznych przysmaków, kupić ozdoby i oryginalne prezenty dla najbliższych.

Jarmark odbywać się będzie od 11 do 13 grudnia w godzinach 10:00-19:00, a 13 grudnia do godziny 18:00. Jak mówią organizatorzy, podczas jarmarku będzie można skorzystać z oferty 25 stoisk oraz wielu atrakcji artystycznych. 

To już kolejny jarmark w naszym mieście. Przypomnijmy, że w tym roku odbył się już Jarmarku Wielkanocny. Jak mówi prezydent miasta Anna Hetman, jarmarki będą odbywać się cyklicznie i to z jeszcze większą pompą.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na jarmarku wystąpią "Turnioki" Na jarmarku wystąpią "Turnioki"

Rusza jarmark wielkanocny Rusza jarmark wielkanocny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ktoś08.12.2015 20:21

Może pójdę zobaczyć

Bogdan08.12.2015 17:19

Janecki wróć!!! Chcemy normalności. Wspaniałego prezydenta jakim byłeś ty. Otwartym na ludzi, zawsze uśmiechniętym, pomocnym, chętnym do realizacji próśb mieszkańców. Tak dużo zrobiłeś, tyle przed jastrzębiem stało otworem, a teraz kompletnie nic.

...08.12.2015 7:40

Żałosne... W wielu miastach taki jarmark się odbywa ale w Jastrzębiu jak zwykle słychać głosy marudzenia. Zamiast cieszyć się że coś się dzieje i że można będzie poczuć chociaż małą "magie świąt". Zawsze gdy się coś dzieje to trzeba znaleźć w tym jakieś "ale". Takie miasto niestety. Już mnie to nawet nie bawi. Jak miasto ma się zmienić skoro mieszkańcy są zacofani... Kiedyś gdy do Jastrzebie przyjeżdżali górnicy wręcz domagali się jakichś instytucji kulturalnych. GCK było oblegane, tak samo biblioteka. Co się stało przez ten czas że jastrzebianie tak się rozleniwili i zmarnowali? To bardzo bardzo pesymistyczne...

abdul07.12.2015 23:54

czyli kupuj DROŻEJ

jes07.12.2015 14:15

No i co, mam się podniecać kolejnym odpustem, jaja sobie robicie?