Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 grudnia 2015

Powiesił się na kablu. Szybka reanimacja uratowała 54-latka

Powiesił się na kablu. Szybka reanimacja uratowała 54-latka
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

54-letni jastrzębianin chciał popełnić samobójstwo wieszając się na kablu. Szybka akcja służb mundurowych i reanimacja uratowała życie mężczyźnie.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę na ulicy Śląskiej. Policjanci zostali powiadomieniu o mężczyźnie, który zamierza popełnić samobójstwo. Na miejsce przybyła również straż pożarna, która miała pomóc w wejściu do mieszkania, jednak w mieszkaniu nie zastano 54-latka. Okazało się, że mężczyzna wisiał już z pętlą na szyi w piwnicy.

- Strażacy odcięli kabel na którym wisiał mężczyzna i rozpoczęli akcję ratunkową - mówi Mirosław Juraszczyk ze straży pożarnej.

Przeprowadzono akcję resuscytacji, dzięki której udało się przywrócić czynności życiowe u 54-latka. Mężczyzna został zabrany przez karetkę do szpitala.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
mieszkaniec10.12.2015 12:52

za interwencję i reanimację powinien zostać obciążony kosztami
Ja i inni płacą na takie .... a do dentysty trzeba chodzić prywatnie bo kasza posła w błoto na takie durne reanimacje. Owszem pomoc powinna być profesjonalna ale zapłata za tą usługę powinna być tez adekwatna

ja10.12.2015 0:07

Brawo strażacy !!! Jak zwykle ratują życie osób nieznanych bezinteresownie. Pozdrawiam, na Was zawsze można liczyć !!!

Ja09.12.2015 22:02

Dlaczego głosowaliście na PiS. Czy widzicie co oni wyrabiają? Akcje na giełdzie spadają co oznacza, że co, którzy inwestowali w Polsce wycofują się z inwestycji. To bardzo zły znak. Złotówka też traci na wartości. Niedługo ceny pójdą w górę. Czy nadal będziecie popierać nieudacznika Kaczyńskiego. Jemu się marzy nierealny świat z nami, jako posłusznymi obywatelami jego wyobrażeniom. Czy wiecie, że tylko ogólnopolskie strajki mogą spowodować, że PiS odda władzę? PO było kiepskie, ale PiS to dno.

Pozdrawiam, Pana, który targnął się na swe życie. Mam nadzieję, że wyjdzie Pan z swojej traumy i dostrzeże, że słońce też świeci. Proszę się nie dać czarnym myślom.

1609.12.2015 14:10

Do: Gość Dziś o 11:53 Bo to był fanatyk PO.

Gość09.12.2015 11:53

PiS rządzi, a tu próba samobójcza? W komentarzach zawsze czytałem, że to wina PO.