Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 grudnia 2015

Jastrzębski zakład wodociągowy z kolejną nagrodą

Jastrzębski zakład wodociągowy z kolejną nagrodą
fot. Rafał Stelmaczonek / UM Jastrzębie

Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji otrzymał kolejną nagrodą. Tym razem to "EkoKarlik", czyli nagroda przyznawana za promowanie etyki ekologicznej.

Organizatorem konkursu jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Nagrody "EkoKarlik" przyznawane są za promowanie etyki ekologicznej w działaniach na rzecz środowiska, ukazywanie różnorodności rozwiązań w ochronie środowiska, a także zachęcenie do podejmowania działań na rzecz jego ochrony. Wręczenie statuetek odbyło się 7 grudnia.

To kolejna nagroda dla JZWiK. Niedawno zakład został nagrodzony certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uczniowie zasadzili las w słojach Uczniowie zasadzili las w słojach

Prezes JSW zasłużony dla bezpieczeństwa w górnictwie Prezes JSW zasłużony dla bezpieczeństwa w górnictwie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Adam09.12.2015 17:27

Nie oceniaj całego zakładu i efektów pracy po wybranej grupce. Wszędzie są lepsi i gorsi. Mamy dobrą wodę i bardzo dobre efekty oczyszczania ścieków. Jeśli masz wątpliwości to wiedz ,że ciągle są one sprawdzane przez nadzór z województwa , więc nie mogą być złe. Większość załogi ciężko na to pracuje.

Gość09.12.2015 11:52

Gdybym nie widział ich przy robocie i nie oglądał efektu ich działań, to może bym się nie zdziwił.