Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 grudnia 2015

Rzeźbienie w lodzie i sanki do wygrania podczas jarmarku

Rzeźbienie w lodzie i sanki do wygrania podczas jarmarku
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

Niedługo, bo już w najbliższy weekend odbędzie się pierwszy Jarmark Świąteczny w naszym mieście. Oprócz tradycyjnych atrakcji, jakie można spotkać na tego typu wydarzeniach, będzie można zobaczyć pokaz rzeźbienia w lodzie.

Od 11 do 13 grudnia na placu przed kinem Centrum odbędzie się Jarmark Świąteczny. Można będzie skosztować świątecznych przysmaków, kupić ozdoby i oryginalne prezenty dla najbliższych. Oprócz 25 stoisk będzie okazja do skorzystania z wielu atrakcji. Między innymi będzie można zobaczyć jak rzeźbi się tron z lodu. Później każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcia na zimowym tronie. Pokaz odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00.

Do wygrania będą również sanki z logo miasta. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego właśnie Ty powinieneś/aś otrzymać sanki „Ale jazda” z rąk prezydent miasta Anny Hetman?”. Odpowiedzi można składać podczas trwania jarmarku, a kartki z odpowiedzią należy wrzucić do specjalnej urny. Regulamin konkursu i druk można znaleźć tutaj.

Oprócz tego, będzie można wygrać czapki Mikołaja z logiem miasta. Wystarczy zaśpiewać koledę lub wyrecytować świąteczy wiersz.

Jarmark odbywać się będzie od 11 do 13 grudnia w godzinach 10:00-19:00, a 13 grudnia do godziny 18:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na jarmarku wystąpią "Turnioki" Na jarmarku wystąpią "Turnioki"

Młodzi jastrzębianie stworzyli piękne pisanki Młodzi jastrzębianie stworzyli piękne pisanki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
czesio17.12.2015 10:11

Fajny byl ten kiermasz ,pozdrawiam Pania Prezydent.
Dobrze ze Pani Prezydent organizuje tyle imprez.Za czapeczki sw.Mikolaja dla dzieci i kalendarz dziekuje teraz czekam na sanki.Pozdrawiam.

po10.12.2015 17:18

Super coś się dzieje ????

bąk10.12.2015 13:33

żałosny konkurs. Prosić się o kilka desek...

abdul10.12.2015 10:41

A śnieg będzie ?

Gość10.12.2015 10:38

Fajnie kurcze :)