Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 grudnia 2015

Napadł na salon gier. Urodziny świętował na komendzie

Napadł na salon gier. Urodziny świętował na komendzie
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poniedziałek, 7 grudnia 42-letni jastrzębianin napadł na salon gier skąd skradł ponad 1000 zł. Tego samego dnia obchodził urodziny. Spędził je jednak w areszcie.

Mężczyzna napadł na salon gier zręcznościowych na osiedlu Arki Bożka. 42-latek zamaskowany w kominiarkę grożąc pracownikowi, domagał się wydania pieniędzy. Po otrzymaniu gotówki uciekł. Kilka godzin później wpadł dzięki monitoringowi.

- Dzięki nagraniu z kamer, które zarejestrowały przebieg zdarzenia, policjanci rozpoznali mężczyznę podczas zgłoszonej kilka godzin później interwencji, której był uczestnikiem - informuje policja.

Jastrzębianin został zatrzymany w jednym z mieszkań, gdzie świętował swoje urodziny. Mężczyzna trafił do aresztu. Razem z nim pojechał jego 43-letni kolega, który podczas przeszukania miał przy sobie woreczek z marihuaną. 42-latkowi grozi kara nawet 12 lat więzienia, a posiadaczowi narkotyków 3-letni pobyt za kratami. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Jestem zaniepokojony14.12.2015 15:34

Coraz więcej napadów, wypadków ... co się dzieje. Czy rzeczywiście trzeba tłumaczyć, że tak nie wolno robić, bo to jest be?

były narko14.12.2015 11:34

Ech wy, trawiaste ciecie ! Was nie interesuje napad tylko trawka. I to jest dowód na rozpuszczanie się mózgu przez to ziele.

przeciwnik14.12.2015 11:32

Ćpuny nie powinny być leczone za nasze pieniądze.

SKO13.12.2015 20:16

Lepiej krasc miliony z panstwowej puli niz miec przy sobie grama. Za pierwsze nic nie zrobia a za drugie 3 lata.

Obiektyw13.12.2015 12:28

Nie kraj tylko sędziny i sędziowie. Prawo wystarczy egzekwować a jak jest miejsce na różne interpretacje to albo trzeba je zmienić albo podać wykładnie.

Tpw10.12.2015 19:37

Za marihuanę wyrok większy niz za pedofile! Chory kraj!