Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
10 grudnia 2015

Teddy Bear Toss ponownie na lodowisku Jastor

Teddy Bear Toss ponownie na lodowisku Jastor
fot. JKH

Podczas najbliższego meczu hokeja między JKH GKS Jastrzębie a Comarch Cracovią odbędzie się akcja „Teddy Bear Toss”. Każdy, kto przyniesie pluszaka na mecz, będzie mógł kupić bilet tańszy o 5 zł.

Akcja „Teddy Bear Toss” polega na rzucaniu maskotek na lodowisko po pierwszej bramce zdobytej przez drużynę gospodarzy. Pluszaki zostaną przekazana w ręce dzieci z Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju.

Mecz odbędzie się 13 grudnia o godzinie 18:00. Transmisję z meczu będzie można obejrzeć na  stronie hokej.jastrzebieonline.pl.

Tak wyglądał Teddy Bear Toss na lodowisku Calgary Hitmen (Kanada). Na taflę lodowiska zrzucono wtedy 29 tysięcy pluszaków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!