Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
11 grudnia 2015

Betlejemskie światło pokoju trafi do Jastrzębia

Betlejemskie światło pokoju trafi do Jastrzębia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po raz kolejny harcerze przywiozą Betlejemskie Światło Pokoju do Jastrzębia-Zdroju. Uroczyste przekazanie władzom i mieszkańcom miasta odbędzie się w 16 grudnia o godzinie 18:00 w Domu Zdrojowym.

Co roku Światło z Groty Narodzenia Pańskiego trafia do Wiednia. Stamtąd światło zabierane jest do innych krajów. Do naszego miasta przywiozą je harcerze z Hufca ZHP. Uroczyste odebranie Betlejemskiego Światła Pokoju odbędzie się 16 grudnia o godz. 18:00 w Domu Zdrojowym. Później będzie można je także odbierać w kościołach na terenie całego miasta, zostanie ono rozniesione przez harcerzy podczas rorat w dniach 18-20 grudnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomysły na zabawny prezent na święta dla chłopaka! Pomysły na zabawny prezent na święta dla chłopaka!

Harcerze idą na Mont Blanc. Otwarto "zrzutkę" Harcerze idą na Mont Blanc. Otwarto "zrzutkę"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość13.12.2015 8:40

Wolałbym światło przed blokiem na Wielkopolskiej, bo strach przechodzić koło niego.