Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 grudnia 2015

Betlejemskie światło pokoju trafi do Jastrzębia

Betlejemskie światło pokoju trafi do Jastrzębia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po raz kolejny harcerze przywiozą Betlejemskie Światło Pokoju do Jastrzębia-Zdroju. Uroczyste przekazanie władzom i mieszkańcom miasta odbędzie się w 16 grudnia o godzinie 18:00 w Domu Zdrojowym.

Co roku Światło z Groty Narodzenia Pańskiego trafia do Wiednia. Stamtąd światło zabierane jest do innych krajów. Do naszego miasta przywiozą je harcerze z Hufca ZHP. Uroczyste odebranie Betlejemskiego Światła Pokoju odbędzie się 16 grudnia o godz. 18:00 w Domu Zdrojowym. Później będzie można je także odbierać w kościołach na terenie całego miasta, zostanie ono rozniesione przez harcerzy podczas rorat w dniach 18-20 grudnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość13.12.2015 8:40

Wolałbym światło przed blokiem na Wielkopolskiej, bo strach przechodzić koło niego.