Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 grudnia 2015

14 osób chętnych na stanowisko prezesa JSW

14 osób chętnych na stanowisko prezesa JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

14 osób złożyło aplikację na stanowiska prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Przypomnijmy, że na razie funkcję prezesa tymczasowo pełni Józef Myrczek, przewodniczący rady nadzorczej JSW.

Po rezygnacji Edwarda Szlęka ze swojej funkcji, fotel jest ciągle wolny. Ostatni konkurs na prezesa JSW nie został rozstrzygnięty. Zgłosiła się tylko jedna osoba i w dodatku nie spełniła oczekiwań JSW.

Na aktualny konkurs na prezesa JSW wpłynęło 14 wniosków. Rozmowy z kandydatami zaplanowano na 17 grudnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość15.12.2015 23:24

hehehe wszystkim rylą odbije się czkawką wywalenie Zagóra który był dobrym menadżerem... Szerede wywalić powinniście i połowe związków z JSW a nie Zagóra. Święta mielibyście spokojne. Ja po 4 latach odszedłem z kopalni (zofiówka) bo ciemne chmury się zbierały nad górnictwem w polsce. Tymczasem wszystkim którzy są na tyle ograniczeni umysłowo, że nad uważają, iż wywalenie Zagora było ok. życzę wesołych świąt! jak Was z roboty wywalą albo płacić przestaną to do Szeredy proponują zapukać...

Do Górnik bakarz15.12.2015 11:09

Zagórowski się znał na biznesie tak samo jak ty, który skończyłeś tylko 7 klas podstawówki. W czasie kiedy tona węgla kosztowała ponad 300 dolarów, a JSW przez kilka lat fedrowała ok 150% normy, to i szympans byłby wtedy dobrym biznesmenem i menadżerem dla spółki. Zastanów się co piszesz dziecino.

Górnik bakarz14.12.2015 20:41

Zagórowski był prezesem znającym się na biznesie. Wykończyli go związkowcy na czele z Piotrem Dudą. Czy ktoś zauważył, że JSW mocno podupadła po strajku i odejściu Zagórowskiego. To charakterystyczne, że podsunięty przez Solidarność jako wróg numer jeden, Zagórowski, nadal jest wykorzystywany do niszczenia górnictwa. PiS-owi nie wyszło z zrzuceniem winy na PO. Teraz udają niewiniątka. A to PiS po cichu zorganizowało ten strajk żeby pozbyć się problemu. Na upadłe kopalnie nie trzeba płacić aby je utrzymać. Górnikom się wskaże PO jako przyczynę upadku i świetnie. Nie wyszło. A my musimy za to płacić.

leśny zwierz13.12.2015 13:36

Kto by nie został prezesem, to będzie lepszy niż nieudacznik Zagórowski. Nawet sam pusty fotel będzie lepiej pełnił funkcję prezesa niż Zagórowski. Ciekawe, kiedy go rozliczą z tych kilkunastu miliardów zł, jakie wyprowadził ze spółki.

Hajer12.12.2015 15:15

Jozefa na Prezesa!
Jozek Pawlinow bylby dobrym prezesem na te trudne czasy. Wprowadzilby dyscypline i zrobil porzadek z kolesiostwem. Na Zofiowce juz sprzata i chwala mu za to.

Vaiola11.12.2015 20:59

Czemu sprzedają? Przecież w każdych informacjach jakie wychodza ze spółki i z ministerstwa jest zawarta wiadomość, ze JSW nie będzie sprzedawała firm należących do koncernu....

malik11.12.2015 12:36

Wybiorą i sprzedają Jastrzębską firmę SEJ S.A i PEC chyba przeszlo 600 osób tam pracuje. A PIS mówil że nie będzie dawał w zagraniczne łapy polskich firm