Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 grudnia 2015

Zaatakował domowników i policjantów łopatą

Zaatakował domowników i policjantów łopatą
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Nawet 3 lata w więzieniu może spędzić 45-latek, który zaatakował policjantów. Pijany podczas interwencji mundurowych zaatakował ich łopatą. Wcześniej bił łopatą domowników.

W nocy 10 grudnia policjanci zostali wezwani na interwencję domową, na ulicę Ułańską. Kiedy dotarli na miejscem, usłyszeli dobiegające zza drzwi krzyki. Po wejściu do mieszkania policjanci zostali zaatakowali przez mężczyznę łopatą.

-  Agresywny mężczyzna szybko został obezwładniony i zatrzymany. Z relacji domowników wynikało, że sprawca interwencji znajdując się pod wpływem alkoholu wpadł w szał i zaczął ich bić - informuje policja.

W wyniku napaści 45-latka, pomocy potrzebowała znajdująca się w mieszkaniu 31-letnia kobieta. Mężczyźnie po wytrzeźwieniu zostaną przedstawione zarzuty. Oprócz naruszenia nietykalności cielesnej mundurowych, odpowie również za ich znieważenie. Grozi mu kara 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Miecio12.12.2015 10:37

Ułańska fantazja.

marko11.12.2015 23:17

fan postala ? :)