Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
12 grudnia 2015

Zobacz jak wygląda Jarmark Świąteczny. Potrwa do niedzieli

Zobacz jak wygląda Jarmark Świąteczny. Potrwa do niedzieliZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jeszcze tylko do niedzieli, do godziny 18:00 potrwa pierwszy jastrzębski Jarmark Świąteczny. Impreza cieszy się dużą popularnością. Mieszkańcy mogą skorzystać z ofert różnych stoisk, atrakcji artystycznych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Jarmark Świąteczy rozpoczął się 11 grudnia i potrwa do 13 grudnia. Impreza cieszy się popularnościa nie tylko wśród mieszkańców, ale również wśród wystawców, którzy są zadowoleni z licznie przybyłych jastrzębian. Wśród stoisk można znaleźć ozdoby świąteczne, ręcznie tworzone rzeźby czy różne artykuły rekoradcyjne, wypieki i artykuły spożywcze. W sobotę o godzinie 14:00 rozpoczęło się rzeźbienie tronu z lodu, na którym później usiadł Święty Mikołaj. Urząd Miasta przygotował konkursy w których do wygrania są sanki i czapki mikołaja opatrzone logiem miasta oraz kalendarz na rok 2016.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza jarmark wielkanocny Rusza jarmark wielkanocny

O zwyczajach świątecznych opowiada etnograf O zwyczajach świątecznych opowiada etnograf

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Do17.12.2015 21:10

Żeby otrzymać poparcie, trzeba wydawać pieniądze na głupoty. Głupich jest najwięcej i trzeba dbać o ich zdanie. Gdyby tylko robić dobrze i racjonalnie, to popularność spadnie do kilkunastu procent. Bo tylko tylu jest ludzi myślących, rozumiejących dlaczego i po co.

do normalny17.12.2015 20:32

Masz rację, nie ma prezydentowa na co kasy przekazywac to zrobi sylwestra pod kinem centrum, gdzie może pare naście lat temu było to fajnie, a teraz same pijoki i gimby beda w tym uczestniczyć. Pani prezydent mogłaby brać się za to co naobiecywała ,a nie załozy ten swój kapelusik i sie "wozi" Czekam tylko na koniec kadencji...

do normalny14.12.2015 22:20

Oczywiście! Najlepiej zeby się nic nie działo w mieście. Wtedy wszyscy będą narzekać. Dzieje się? Źle. Nie dzieje sie? Też źle. Takich cebulaków nie chcemy w Jastrzebiu.

normalny14.12.2015 22:06

Kolejna akcja pr prezydentowej... A jeszcze na być sylwrster pod gwiazdami dla pijoków trzaskających butelki i wrzucających petardy za kołnierz innymbuczestnikom...
Nie było tego guana oatatnimiblaty i był spokój!
A jak ktoś chce gnić w tłumie, to niech jrdzie podcSpodek!

do rąbek14.12.2015 19:19

Bo harcerze wspomagają biednych i głodnych.

rąbek13.12.2015 21:45

W sobotę było fajnie, a u harcerzy dobra grochówka była :)

do zuza z UM13.12.2015 20:48

naród nie ma forsy jak lodu, wiec nie cwaniakuj

Pokaż wszystkie opinie (12)