Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 grudnia 2015

Przegrana z Cracovią i miśki na lodowisku

Przegrana z Cracovią i miśki na lodowiskuZobacz więcej zdjęć
fot. Patrycja Zagajewska / jastrzebieonline.pl

W niedzielny wieczór na lodowisku w Jastrzębiu rozegrano mecz między JKH GKS Jastrzębie a Comarch Cracovią. Jastrzębianie przegrali 4:6. Podczas meczu odbyła się akcja Teddy Bear Toss, podczas której publiczność zrzucała pluszaki na taflę lodowiska. Maskotki trafią do dzieci z dziecięcego szpitala rehailitacyjnego w Jastrzębiu.

Początek spotkanie nie rozpoczął się dobrze dla jastrzębian. Już w 3. minucie krakowianie prowadzili dzięki trafieniu Grzegorza Pasiuta. W 9. minucie wyrównał Leszek Laszkiewicz. Radość gospodarzy była jednak przedwczesna, bo do końca tercji Cracovia zdołała doprowadzić to wyniku 3:1.

W 24. minucie czwartą bramkę dla Cracovii zdobył Mateusz Rompkowski, były gracz JKH. W 30. minucie drugiego gola dla JKH. Gol pobudził jastrzębian to walki. Efektem tego była kolejna bramka Michala Plichty w 31. minucie. Tablica wyników wskazywała 3:4.

Trzecia tercja zapowiadała się obiecująco. Zmotywowani do gry jastrzębianie napierali na bramkę Rafała Radziszewskiego. W 51. minucie plany pokrzyżował jednak Maciej Ubranowicz strzelając piątą bramkę dla Cracovii. Chwilę później odegrał się Juraj Petro wrzucając krążek do bramki swoich rywali. Jastrzębianie mieli dużą okazję do wyrównania grając przez chwilę w podwójnej przewadze. Nie udało się jednak pokonać krakowskiego defensywy. W ostatniej minucie kropkę nad "i" postawił Grzegorz Pasiut strzelając szóstą bramkę dla Cracovii.

JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 4:6 (1:3, 2:1, 1:2)
0:1 - 02:59 - Grzegorz Pasiut - Damian Kapica
1:1 - 08:35 - Leszek Laszkiewicz - Richard Bordowski
1:2 - 10:44 - Peter Novajovsky - Damian Słaboń (5/4)
1:3 - 18:40 - Maciej Urbanowicz - Damian Słaboń, Adam Domogała
1:4 - 23:42 - Mateusz Rompkowski - Maciej Urbanowicz, Damian Słaboń
2:4 - 29:29 - Łukasz Nalewajka - Tomasz Pastryk
3:4 - 31:31 - Michal Plichta - Richard Bordowski (4/5)
3:5 - 50:26 - Maciej Urbanowicz - Damian Słaboń, Adam Domogoła
4:5 - 52:33 - Juraj Petro - Michal Plichta, Michał Szczurek
4:6 - 59:20 - Grzegorz Pasiut - Filip Drzewiecki (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Berggruen) - Górny, Danieluk, Bordowski, Stantien, Laszkiewicz - Pastryk, Bigos, Kulas, Ł. Nalewajka, Stasiewicz- Gimiński, Janáček, Plichta, Petro, Świerski oraz Szczurek, R. Nalewajka.

Comarch Cracovia: Radziszewski (Łuba) - Grman, Rompkowski, Kapica, Dziubiński, Kisielewski - Dąbkowski, Novajovsky, Domogała, Słaboń, Urbanowicz - Kruczek, Wajda, Guzik, Pasiut, Drzewiecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ej14.12.2015 19:23

Miśki to chyba w sejmie raczej?