Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
14 grudnia 2015

Szpital rehabilitacyjny otrzyma nowy sprzęt

Szpital rehabilitacyjny otrzyma nowy sprzęt
fot. UM Jastrzębie

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci przy ulicy Kościuszki otrzymał od miasta nowy sprzęt. Jest to wanna do hydromasażu, która kosztowała 51 tysięcy złotych.

Sprzęt zostanie przekazany placówce przez miasto 14 grudnia. Jest to wanna dwuleżankowa, posiadająca też dwa miejsca siedzące. Jednocześnie może z niej korzystać czworo dzieci. Wyposażenie dodatkowe stanowią: stopnie do wanny, niezbędne filtry oraz specjalistyczne środki dezynfekcyjne.

- Wanna to nowoczesne, bezpieczne oraz bardzo przydatne urządzenie do hydroterapii i wszechstronnej rehabilitacji dzieci będących pacjentami Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci nie będzie zlikwidowany Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci nie będzie zlikwidowany

ReZigiusz przekazał 112 tys. zł na szpital ReZigiusz przekazał 112 tys. zł na szpital

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!