Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 grudnia 2015

Zobacz jak autobusy pojadą w Święta i Sylwestra

Zobacz jak autobusy pojadą w Święta i Sylwestra
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

W Wigilię 24 grudnia oraz w Sylwestra 31 grudnia autobusy w naszym mieście będą jeździć według rozkładu dni roboczych wolnych od zajęć szkolnych. W Sylwestra przejazdy od godziny 17:00 do 12:00 w Nowy Rok będą darmowe.

W Wigilię 24 grudnia autobusy będą jeździć według rozkładu dni roboczych wolnych od zajęć szkolnych. Kursy będą jednak  kończyć się wcześniej niż zazwyczaj - między 16:00 a 18:00. W pierwszy dzień świąt 25 grudnia będą jeździć zgodnie z rozkładem świątecznym. Natomiast w drugi dzień świąt 26 grudnia, w niedzielę 27 grudnia obowiązywać będzie rozkład niedzielny. W Nowy Rok, 1 stycznia autobusy będą jeździć zgodnie z rozkładem świątecznym. 

W pozostałe dni robocze, od 23 grudnia do końca roku, będzie obowiązywać rozkład z dni roboczych wolnych od nauki szkolnej. Nie będą wykonywane kursy szkolne. W Trzech Króli obowiązywać będzie rozkład niedzielny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Bastek_19.12.2015 19:41

Szkoda ze te osoby , co zasiadają , w Radzie Miasta - z Partii PIS - powrócili do tego drogiego MZK .
A miało być tak super !! Darmowa Komunikacja z taryfą 0 zł dla Mieszkańców Jastrzębia Zdroju
I na pewno wtedy pracownicy PKN dostali tez dalej pracę -
Ale by byli na pewno już zatrudnione z Urzędu Miasta jako Kierowcy
Mam taką jedną sprawę niech się zbierze jeszcze w tym roku niech
Zwołają Sesje Rady Miasta - i na tej podać pod obrady
Wniosek o wystąpieniu Miasta Jastrzębia Zdrój - z Związku MZK Jastrzębia z dniem 31 czerwca 2016 roku lub ostatecznie do dnia 31 Grudnia 2016 Miasto by było w tym Związku MZK Jastrzębie

A już od 1 Lipca 2016 roku lub od 1 stycznia 2017 roku , zorganizować Darmowa Komunikacja z taryfą 0 zł dla Mieszkańców Jastrzębia Zdroju
I mam nadzieje ze w 2016 roku czego życzę z serca - żeby MZK - został zlikwidowany i podział Majątku został podzielony według wpłat , każdej Gminy lub Miasta -
A niech powstanie Związek Między Miastowy który by było o połowę tańszy i lepszy

Smutne18.12.2015 15:02

Trzeba wspomnieć za takim postępowaniem MZK właśnie dokonywane są zwolnienia kierowców PKM- mogą się zatrudnić u Warszawiaka (warbud) za 1500zł!

Do Bastek 0017.12.2015 22:12

Co roku jadę w pewne miejsce na zabawę sylwestrową w godzinach 19:00 - 20:00 i autobus zawsze jedzie. Nie powinno się wypowiadać o czymś, czego nie jest się pewnym. ! stycznia koło południa wracam autobusem i wszystko jest w porząsiu.

AleDom16.12.2015 22:17

Bastek chciałby żeby PKN (a cóż to? PKN Orlen?) jeździło poniżej kosztów utrzymania firmy, czyli dopłacało (skąd? Jak Orlen to może ze sprzedaży paliwa?) do swoich usług. Do tego zróżnicowanie stawek (zakładam że przy takim samym taborze). Kiedyś chciał założyć firmę i jeździć za 1 zł/wzkm - to było jeszcze lepsze. Włączcie myślenie, przejrzyjcie aktualne stawki za wozokilometr, pomyślcie skąd się one biorą i kiedy mogłyby być niższe (np. przy gorszym taborze). Kto układa rozkłady jazdy i cennik? Kto przez prawie 25 lat nie umiał przekształcić PKM w podmiot wewnętrzny? MZK = politycy gmin członkowskich.

Barba Papa15.12.2015 21:38

@ Bastek00. Gdybym ja byl prezydentem, zorganizowalbym potezny wiec przed UM przeciwko dzialaniom panow kosciolkowych. Oni dzialaja na szkode mieszkancow. To jest legalna zarejestrowana mafia. Co robi pani Ania? Jezdzi po szkolach i rozdaje dyplomiki. Co do wozokilometrow to tez masz racje, trzeba tylko zlikwidowac posrednikow.

Bastek0015.12.2015 19:26

do Barba Papa z dnia 15 12 2015 roku

Podziękuj wszystkim Panom z Rady Miasta - a szczególnie dla tych osób , które są w Partii PIS .
To im tym osobą podziękuj ,wiadomo , Rada Miasta musi , zawsze robić , wszystko na odwrót .
Sądziłem ze już od 1 stycznia 2016 roku będzie darmowa Komunikacja - dla Mieszkańców ale nie będzie to przez Panów z Partii PIS
Ale wiadomo nigdy się nie zrobi , czegoś z dnia na dzień na to jest potrzebne przygotowanie i , czas żeby taką Komunikacje Darmową zorganizować
Ale mam nadzieje ze się Pani Prezydent uda i życzę powodzenia
Mam taką nadzieje i życzenia żeby ten Związek MZK - został rozwiązany w trybie natychmiastowym i czego im życzę i żeby powstał nowy Związek ale już o wiele tańszy niż , ten w którym teraz siedzimy

Do PKN -

Proszę obniżyć , stawi za 1 wozokilometr i mogą być następujące :

Na terenie Miasta Jastrzębia Zdrój - stawa za 1 wozokilometr mogła by być na kwotę 3 zł
A po za Miasto Jastrzębie Zdrój - stawa za 1 wozokilometr mogła by być na kwotę 2 zł
I własnie dla czego PKN nie startuje w każdym przetargu który jest ogłaszany na terenie całej Polski
Z takimi stawkami które podałem wyżej za 1 wozokilometr by na pewno zawszę wygrywała i byście mieli , dużo Miast pod swoim taborem

do Barba Papa15.12.2015 15:52

Podziękuj byłemu wiceprezydentowi Baradziejowi że pozwolił przetarg zorganizować w którym PKM przegrał. Teraz najlepiej zwalać na aktualną prezydent prawda? Wszystko działo się za jej plecami ale odpowiedzielność ktoś musi wziąć.

Pokaż wszystkie opinie (9)