Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 grudnia 2015

Jastrzębski Węgiel sprzedaje swoje gadżety

Jastrzębski Węgiel sprzedaje swoje gadżety
fot. Jastrzębski Węgiel

Fani siatkówki mogą teraz kupić kalendarz na rok 2016 roku z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla. W sprzedaży są również inne gadżety, np. koszulki, torby czy lunchbox. Jeśli nie macie pomysłu na prezent, możecie zamówić go dla najbliższych.

Wśród gadżetów są kalendarze, koszulki, lunchboxy, yoyo, odblaski, fartuchy kuchenne, piłki, breloki, kubki, szaliki, długopisy i wiele innych. Pełną listę można znaleźć tutaj.

W tym roku zamówienia będzie można składać do piątku 18 grudnia, do godziny 16:00 w biurze klubu lub piszą na sekretariat@jastrzebskiwegiel.pl. Od 21 do 27 grudnia biuro klubu będzie nieczynne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
kibic24.12.2015 19:05

Nareszcie coś robią by zdobyć kasę. A wystarczy zacząć grać.
No i te wypłaty dla zawodników są .. co ja będę pisał skoro stać zawodnika na nowe audi i wakacje w stanach to za mało zarabiają by grać