Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
21 grudnia 2015

Groźny wypadek na alei Jana Pawła II

Groźny wypadek na alei Jana Pawła II
fot. KM PSP Jastrzębie

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku do jakiego doszło w niedzielę na alei Jana Pawła II. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Straty oszacowano na 90 tysięcy złotych.

Zdarzenie miało miejsce 20 grudnia po godzinie 11:00 na skrzyżowaniu alei Jana Pawła II i ulicy Leśnej. Kierowca Toyoty zmieniając pas ruchu zajechał drogę kierowcy Audi A4. W wyniku zderzenia obrażeń doznały 3 osoby, w tym kierowcy pojazdów - 75-latek i 63-letnia kobieta.

- Przed przyjazdem pogotowia strażacy założyli 63-letniej kobiecie kołnierz ortopedyczny. Wszyscy zostali przewiezieni potem do szpitala - informuje Mirosław Juraszczyk ze Straż Pożarnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Barba Papa21.12.2015 15:30

@ciekawski. Pogotowie na Krasickiego a lekarze z Madagaskaru.

Ciekawski21.12.2015 14:52

Pogotowie z tego co wiem nie stacjonuje w szpitalu ja alei tylko na Krasickiego więc ... :) kwestia doinformowania.

Banicjusz21.12.2015 13:58

Przed przyjazdem pogotowia? Wypadek pod samym szpitalem, pieszo by szybciej zaszli... Strażacy jednak byli pierwsi.. brawo...