Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
21 grudnia 2015

Groźny wypadek na alei Jana Pawła II

Groźny wypadek na alei Jana Pawła II
fot. KM PSP Jastrzębie

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku do jakiego doszło w niedzielę na alei Jana Pawła II. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Straty oszacowano na 90 tysięcy złotych.

Zdarzenie miało miejsce 20 grudnia po godzinie 11:00 na skrzyżowaniu alei Jana Pawła II i ulicy Leśnej. Kierowca Toyoty zmieniając pas ruchu zajechał drogę kierowcy Audi A4. W wyniku zderzenia obrażeń doznały 3 osoby, w tym kierowcy pojazdów - 75-latek i 63-letnia kobieta.

- Przed przyjazdem pogotowia strażacy założyli 63-letniej kobiecie kołnierz ortopedyczny. Wszyscy zostali przewiezieni potem do szpitala - informuje Mirosław Juraszczyk ze Straż Pożarnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Barba Papa21.12.2015 15:30

@ciekawski. Pogotowie na Krasickiego a lekarze z Madagaskaru.

Ciekawski21.12.2015 14:52

Pogotowie z tego co wiem nie stacjonuje w szpitalu ja alei tylko na Krasickiego więc ... :) kwestia doinformowania.

Banicjusz21.12.2015 13:58

Przed przyjazdem pogotowia? Wypadek pod samym szpitalem, pieszo by szybciej zaszli... Strażacy jednak byli pierwsi.. brawo...