Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 grudnia 2015

Po latach wraca Sylwester pod chmurką!

Po latach wraca Sylwester pod chmurką!

Po pięciu latach do naszego miasta wraca miejska impreza sylwestrowa. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze pomysłu na spędzenie Sylwestra, może go spędzić wspólnie z mieszkańcami przed kinem Centrum.

Impreza rozpocznie się o godzinie 21:00 na placu przed kinem Centrum. W programie przewidziano występ kabaretu Chyba (który jednocześnie poprowadzi imprezę), tancerzy oraz teatru ognia. W czasie imprezy dawkę muzyki zapewni DJ. Będą też konkursy z nagrodami dla publiczności.

- Po pięciu latach Sylwester wraca do Jastrzębia. W tym roku będzie skromnie, ale bardzo chcielibyśmy żeby jastrzębianie pokazali miastu, że potrafią się bawić i Sylwester powinien odbywać się co roku - mówią organizatorzy.

W tym roku fajerwerków nie będzie ze względów bezpieczeństwa. Na imprezę nie będzie można wnosić alkoholu, szklanych butelek oraz innych niebezpiecznych przedmiotów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego

Nocny nalot helikopterów nad OWN Nocny nalot helikopterów nad OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Pan InformatorPan Informator01.01.2016 18:22

Niestety, transmisja z imprezy nie odbyła się z powodu problemów technicznych. Przepraszamy.

nobody01.01.2016 16:24

Czyżby tak chała miała wczoraj miejsce, że nie odbyła się zapowiadana transmisja?

Bujdołek29.12.2015 12:28

hahahahah jastrzebiokom się w dupach poprzewracało, chcą w mieście Wrocławia!!! hahahahaha... cieszcie się, że w ogóle coś się dzieje, wielkich gwiazd nigdy nie będziecie mieli bo miasta na to nie stać, ma najmniejszy budżet w kraju (na onecie pisali cza se bylo przeczytać?), a zapłacić żaden z was nie chce za koncert bo przecież w jastrzębiu wszystko każdy musi mieć za darmo!!!! Porażka! Mi by się na miejscu prezydent wszystkiego odechciało przez takie wasze marudzenie...

zdegustowany28.12.2015 21:37

Jakie miasto i włodarze - taki sylwester.Wstyd

@ Kolo26.12.2015 17:44

Jak dojedziesz tam do tego miasta gdzie są sztuczne (czyli nie prawdziwe) ognie, zostań tam. Tam jest wszystko lepsze. Pieniądze rozdają na ulicach, a bawić się można wszędzie. To jest to miasto w ktorym był Pinokio.

do Kolo24.12.2015 16:14

to dzieciaki już rodziny zakładają? Bo tylko dzieciaków przecież takie rzeczy zabawiają. Ile masz latek, Kolo?

Kolo24.12.2015 5:57

Chciałem iść na ta imprezę z cała rodzina zobaczyć pokaz sztucznych ogni bo wiadomo ze jest to drogi interes jak sie chce kupić pare fajerwerków. Ale w tym przypadku miasto oszczędza i pokazu nie ma. Także ja sobie chyba wsiądę w autko i odwiedzę inne miasto bo tu to tylko czekać aż sie wszystko posypie. Prezydent jest jaki jest obiecuje Aquapark tak co pani nie zapomni ze tam musi być woda bo jak sylwester bez fajerwerków to po co woda w basenie. Wesołych

Pokaż wszystkie opinie (14)