Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 grudnia 2015

Ul. Ranoszka: Ogień strawił całą kuchnię

Ul. Ranoszka: Ogień strawił całą kuchnię
fot. KM PSP Jastrzębie

W poniedziałek, 21 grudnia w jednym z domów jednorodzinnych na ulicy Ranoszka doszło do pożaru. Ogień pochłonął całą kuchnię wraz z jej wyposażeniem. W pożarze ucierpiał domownik, który w wyniku pożaru doznał poparzenia nogi.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 11:00. Ogień, który pojawił się w kuchni strawił całe pomieszczenie i okopcił mieszkanie. Pożar wyrządził straty w wysokości 45 000 zł.

- Przyczyną pojawienia się ognia było najprawdopodobniej wypadnięcie rozżarzonego węgla z pieca na łatwopalne materiały - mówi Mirosław Juraszczyk z Państwowej Straży Pożarnej.

74-latek, znajdujący się w domu, początkowo próbował samodzielnie ugasić pożar, ale ostatecznie musiał wezwać straż pożarną. W wyniku pożaru, mężczyzna doznał poparzenia nogi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
hawk25.12.2015 22:54

Tak sie konczy przygoda 75letniego alkoholika i starego pieca