Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
23 grudnia 2015

JKH przegrywa na Podhalu. Walka na sekundy

JKH przegrywa na Podhalu. Walka na sekundy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali 4:5 w karnych z Podhalem Nowy Targ. Mecz był bardzo wyrównany. Lepsi na swoim lodowisku okazali się jednak nowotarzanie, którzy w końcówce meczu zdołali doprowadzić do remisu i karnych.

Początek meczu nie zaczął się dla podopiecznych Roberta Kalabera dobrze. Już w 4. minucie do bramki Davida Zabolotnego trafił Jussi Tapio. Na odpowiedź jastrzębian trzeba było czekać do 22. minuty, kiedy pierwszego gola dla JKH zdobył Tobiasz Bigos. W 33. minucie zawodnicy JKH podwyższyli na 2;1. Radość jednak nie trwała długo, bo dokładnie 29 sekund później ponownie Zabolotny musiał wyciągać krążek z bramki. Szybki rewanż nastąpił nie całe 20 sekund później, kiedy do bramki Podhala krążek wrzucił Patrik Stantien. Było 2:3 dla JKH.

W 44. minucie padły dwie bramki. Najpierw dla Nowego Targu strzelił Dariusz Gruszka, ale 15 sekund później to Raszka wyciągał krążek z bramki. Na listę strzelców wpisał się Jakub Stasiewicz. W 58. minucie na 4:4 wyrównał Daniel Kapica i tym samym wywalczył dogrywkę swojej drużynie.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W karnych w lepszej dyspozycji był Raszka, który obronił dwa strzały jastrzębian. Dawid Zabolotny dwukrotnie musiał skapitować - najpierw przed Neupauerem, a później przed Zapałą. Tym samym nowotarzanie wygrali 5:4.

TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 5:4 k. (1:0, 1:3, 2:1, 0:0, 2:0)
1:0 - 03:41 - Jussi Tapio - Jarmo Jokila, Krzysztof Zapała
1:1 - 21:02 - Tobiasz Bigos - Leszek Laszkiewicz, Patrik Stantien
1:2 - 32:06 - Jakub Gimiński - Tomasz Kulas, Mateusz Danieluk (5/4)
2:2 - 32:35 - Joni Haverinen - Daniel Kapica
2:3 - 32:53 - Patrik Stantien - Leszek Laszkiewicz, Richard Bordowski
3:3 - 44:11 - Dariusz Gruszka - Patryk Wronka
3:4 - 44:26 - Jakub Stasiewicz - Radosław Nalewajka
4:4 - 57:53 - Daniel Kapica - Bartłomiej Neupauer
5:4 - 65:00 - Bartłomiej Neupauer (decydujący rzut karny)

TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka (Błażej Kapica) – Haverinen, Jaśkiewicz, Jokila, Zapała, Tapio – Tomasik, Aleksyuk, Gruszka, Wronka, Różański – Łabuz, Sulka, Zarotyński, Neupauer, Wielkiewicz oraz Wojdyła, Stypuła, Kapica, Olchawski.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Berggruen) – Bigos, Górny, Laszkiewicz, Stantien, Bordowski – Pastryk, Gimiński, Danieluk, Ł. Nalewajka, Kulas – Janáček, Vrána, R. Nalewajka, Petro, Plichta – Szczurek, Dudkiewicz, Matusik, Jaworski, Stasiewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!