Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 grudnia 2015

Skontrolowali 580 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi

Skontrolowali 580 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od poniedziałku rano jastrzębscy policjanci brali udział w wojewódzkich działaniach drogowych, których celem było wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. W całym Jastrzębiu mundurowi skontrolowali stan trzeźwości prawie sześciuset kierowców.

- Policjanci, którzy zaangażowani byli w działania, przy użyciu urządzeń do wykrywania alkoholu w organizmie, skontrolowali w naszym mieście 580 kierowców. Wszystkie przebadane na alkomacie osoby były trzeźwe - poinformowała jastrzębska komenda policji.

Aby uniemożliwić nieodpowiedzialnym osobom prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu, jastrzębska drogówka zapowiada, że podobne akcje będą kontynuowane.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Bejt30.12.2015 22:40

Na wielkopolskiej jeździ codziennie taki alkoholik oplem srebrnym który już też prawko stracił i nikt nic nie zrobi!

Jarek29.12.2015 13:22

Brawo . Drogi to nasz drugi dom . Trzymajcie się cieplutko !