Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
30 grudnia 2015

Nowy Rok w więzieniu. Tak spędzi go 53-latek

Nowy Rok w więzieniu. Tak spędzi go 53-latek
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

53-letni jastrzębianin ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości został złapany w miniony wtorek przez policjantów. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie przywita Nowy Rok.

Policjanci z Jastrzębia otrzymali 29 grudnia informację o 53-latku poszukiwanym przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna miał się ukrywać w jednym z mieszkań na ulicy Pomorskiej.

- Policjanci pojechali pod wskazany adres. Rzeczywiście, okazało się, że znajdującego się tam 53-latka poszukuje sąd - informuje policja.

Mężczyzna ma do odbycia karę 2 lat wiezienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

Wolał skoczyć z wysokości, niż iść do więzienia Wolał skoczyć z wysokości, niż iść do więzienia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
do głupków31.12.2015 8:52

Czekam na informację, że ten złapany był niewinny i tylko policja i inni się czepiają. Śmiało, wykażcie po raz kolejny swoje braki w myśleniu.