Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 stycznia 2016

Miasto podsumowuje rok na filmie. Zobacz

Miasto podsumowuje rok na filmie. Zobacz

Urząd Miasta podsumował rok 2015 na wideo i fotografiach. Koncerty, imprezy, jarmarki, zawody - działo się dużo. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania roku 2015.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Magistrat rozdaje kalendarze Magistrat rozdaje kalendarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gienia07.01.2016 18:17

Oj Basiu Basiu .Wszyscy w Jastrzębiu wiemy nowyt górnicy kto na tym strajku skorzystał najwięcej.Oni będą siedzieć teraz w biurach ale wyrzuty sumienia pozostaną.

Gość06.01.2016 18:30

Do Basia. Twierdzisz, że PO nic nie robiła i chciała zamykać kopalnie. PiS chce kopalnie "wygaszać" . Jakby tego nie nazwać nierentowne kopalnie będą likwidowane. Najpierw "poprawią" konstytucję, potem "dostosują" prawo i nie będzie odważnych, którzy będą chcieli strajkować, czy w inny sposób bronić miejsc pracy.

Lola06.01.2016 13:54

Jeszcze Was nie nauczyło, że ten strajk nic nie dał, na swoje wyszły tylko związki a nie zwykły pracownik. Gratuluję myślenia i ciemnota niech dalej idzie za "super" związkami.

do Basia06.01.2016 10:18

PiS nie kazało strajku robić? A kto namawiał do "walczenia o swoje". Miedzy innymi nasz poseł z PiS Grzegorz Matusiak i jego otoczenie. Namawiali bo było to na niekorzyść PO. A jaki był główny argument? Wywalić Zagórowskiego. Po czasie związkowcy i tak przyjęli praktycznie wszystkie punkty planu naprawczego który chciał wprowadzić Zagórowski. Wiec wyszło i tak na korzyść Zagórowskiego, mimo że go już nie było? Teraz PiS umywa ręce od całej sprawy.

Basia05.01.2016 23:25

nie zgadzam się z opinią Górnika. PiS nikomu strajku nie kazało robić. Strajk był, bo PO nic nie robiła, a wręcz chciała zamykać kopalnie pod płaszczykiem zawartej z nimi "niby" umowy.

Górnik05.01.2016 21:09

Strajk w JSW nie dotyczył miasta i jego osiągnięć czy strat. Dotyczył spółki węglowej. Wywołany był na polecenie PiS aby zniszczyć JSW i winę zwalić na PO. Jednym z dowodów tego nikczemnego planu jest Grzegorz Matusiak, który próbował wciągnąć w strajk Panią prezydent zarzucając jej, że nic nie robi w obronie górników. Udawał, że Nikt z zarządu miast nie miał prawa do jakichkolwiek działań. To była sprawa wewnętrzna pomiędzy związkiem "Solidarność" a Spółką Węglową mają w w nazwie Jastrzębska. Nic poza tym. Efekt strajku wpłynął na mieszkańców Jastrzębia zatrudnionych w górnictwie. Straciliśmy sporo na zarobkach. Dalej PiS kombinuje jak tu się pobyć problemu spowodowanego spadkiem cen na światowych rynkach. Najgorsze kopalnie sprzedali (czytaj - wcisnęli) elektrowniom. ostatnio KWK Brzeszcze. W ten sposób pozbyli się problemu ale tylko na chwilę. Grzegorz Matusiak wiernopoddańczy sługa Kaczyńskiego ma za zdanie tworzyć nie przychylna atmosferę wokół kopalń. Złem jakie dotknęło miasto Jastrzębie wyło poparcie PiS i G. Matusiaka. PiS traci ale zło pozostało i będzie się powiększać. Przestępstwami i Szalbierstwem wobec społeczeństwa stajemy się niewolnikami.

do qwerty05.01.2016 14:28

A myślisz ze miasto by się chwaliło strajkami? Przeciez to filmik promocyjny...

Pokaż wszystkie opinie (9)