Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 stycznia 2016

Upił się i leżał w śniegu. Zareagowała mieszkanka

Upił się i leżał w śniegu. Zareagowała mieszkanka
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony czwartek, mieszkanka naszego miasta znalazła w śniegu leżącego mężczyznę. Okazało się, że 19-latek przedłużył sobie sylwestrową zabawę i wypił zbyt dużo alkoholu, po czym zasnął w śniegu. Gdyby nie reakcja kobiety, nastolatek mógłby nawet umrzeć z wyziębienia.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 23:00 niedaleko jednej z posesji na ulicy Sportowej. Mieszkanka naszego miasta widząc mężczyznę leżącego w śniegu zadzwoniła na policję w obawie o jego życie.

- Wylegitymowaną przez mundurowych osobą okazał się 19-letni mieszkaniec Pawłowic. Młody mężczyzna przyznał policjantom, że wypił za dużo alkoholu i stracił orientację. Chcąc chwilę odpocząć, postanowił położyć się na śniegu i zasnął - informuje policja.

Z uwagi na ujemną temperaturę zdrowie i życie nastolatka było zagrożone. Mieszkaniec Pawłowic został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie będzie przebywać do czasu trzeźwienia.

Policja chwali postawę mieszkanki i zachęca mieszkańców do reagowania w podobnych przypadkach. - Dzięki postawie jednej z mieszkanek Jastrzębia-Zdroju być może nie doszło do tragedii - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Nado10.01.2016 11:49

W każdej chwili można sobie zaszkodzić na całe życie. Młodzi, przekonani, że im nic się nie stanie, wegetują po swym życiowym błędzie. Zasadzkas na nasze życie czai się wszędzie i zawsze. Mówi o tym zabawne przysłowie "Live is full zasadzkas". I o tym trzeba pamiętać codziennie.

Temidas10.01.2016 7:22

Ciekawe jakie z Was teraz mordki mądrale. Większość z Was lubi wypić i na pewno bardziej mądrzejsi jesteście po %

Andrzej08.01.2016 18:43

A tam głupek. Młody po prostu, jeszcze nauczy jak dbać o życie, narazie musi się wyszaleć.

Daro08.01.2016 16:36

o krok od nagrodyDarwina

Dobry08.01.2016 14:03

Czyli głupek ma uratowane życie. A jeśli nie życie to poważne odmrożenia, które mogą się skończyć amputacja. Młody człowiek ryzykował swoją całą przyszłością. Czy wyciągnie z tego jakieś wnioski?