Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
12 stycznia 2016

Pijany kierowca jechał pod prąd w centrum miasta

Pijany kierowca jechał pod prąd w centrum miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

23-letni kierowca doprowadził do zagrożenia na drodze i był bliski spowodowania kolizji. Mężczyzna jechał pod prąd ulicą Warszawską. Okazało się, że był pijany. Teraz grożą mu 2 lata więzienia.

Policjanci zatrzymali kierowcę renault na gorącym uczynku. Mundurowi zareagowali widząc, że 23-latek wjechał w ulicę Warszawską pod prąd. Powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu był bliski doprowadzenia do kolizji.

- Szybko wyszedł na jaw powód brawurowej jazdy 23-latka. Podczas badania alkomatem okazało się, że mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju ma w organizmie blisko promil. Stróże prawa zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy, a kluczyki z samochodu wręczyli wskazanej przez niego osobie - informuje komenda policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Prawdomowny16.01.2016 15:13

Poszedlbym o krok dalej i pozbyl sie go calkowicie z planety.

Zapytanie12.01.2016 16:46

Co można zrobić z takim żłobem? Moja odpowiedź: Najlepszym wyjściem jest pozbycie się go z miasta.