Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
13 stycznia 2016

JKH z jednym punktem. Kolejna przegrana

JKH z jednym punktem. Kolejna przegrana
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeistom JKH GKS Jastrzębie nie zdołali przerwać serii porażek. We wtorkowym meczu z Comarch Cracovią jastrzębianie przegrali po karnych 2:1. Jedyną bramkę dla Jastrzębia zdobył Łukasz Nalewajka.

Pierwsza tercja wskazywała, że mecz Cracovią będzie zacięty. Jastrzębianie swoje wysiłki przerodzili w bramkę w 13. minucie. Krążek do bramki Radziszewskiego wrzucił Łukasz Nalewajka.

Od drugiej tercji krakowianie atakowali coraz częściej. Dobra dyspozycja Davida Zabolotnego pozwolił uchronić zespół od straty bramki. Hokeiści Cracovii dopięli swojego jednak w trzeciej tercji. W 49. minucie bramkę zdobył Maciej Urbanowicz. Jastrzębianie mieli okazję zdobyć gola na minutę przed końcem spotkania, ale krążek wystrzelony przez Bordowskiego nie wpadł do pustej bramki.

W dogrywce groźniejsi byli rywale Jastrzębie, ale ostatecznie o wyniku zdecydowały karne. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Damian Kapica, były gracz JKH. Jastrzębianie muszą ucieszyć się z jednego punktu.

Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie 2:1 k. (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 2:1)
0:1 - 12:52 - Łukasz Nalewajka - Leszek Laszkiewicz, Kamil Górny (5/4)
1:1 - 48:08 - Maciej Urbanowicz - Marek Wróbel, Oliver Paczkowski
2:1 - 65:00 - Damian Kapica (decydujący rzut karny)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Łuba) – Grman, Mateusz Rompkowski, Guzik, Dziubiński, Svitana - Noworyta, Maciejewski, Damian Kapica, Słaboń, Urbanowicz - Kruczek, Wajda, Bożko, Kucewicz, Domogała - Dąbkowski, Dutka, Paczkowski, Wróbel, Kisielewski.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Berggruen) – Górny, Bigos, R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz - Látal, Vrána, Bordowski, Petro, Jaworski - Pastryk, Gimiński, Stasiewicz, Rostkowski, Danieluk - Dudkiewicz, Matusik, Szczurek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!