Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 stycznia 2016

Bracia zatrzymani za posiadanie marihuany

Bracia zatrzymani za posiadanie marihuany
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

25 i 30 latek zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków. Młodszy z nich został zatrzymany podczas legitymowania, a starszy podczas przeszukania mieszkania. O dalszym losie braci zdecyduje sąd.

Na jednej z klatek schodowych na osiedlu Barbary policjanci zatrzymali 25-latka. Podczas kontroli osobistej znaleziono przy nim woreczek z marihuaną. Nielegalny susz znaleziono również w trakcie przeszukania mieszkania. Brat mężczyzny, 30-latek, sam wydał policjantom marihuanę, przyznając, że jest jej właścicielem.

- Również i on trafił do policyjnego aresztu. Braciom przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. W przypadku stwierdzenia, że dopuścili się przestępstwa mniejszej wagi, grozi im kara grzywny, ograniczenia wolności, albo rocznego więzienia - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Ojciec syna14.01.2016 20:20

I pies z nimi tańcował. Powinno się im pokazać jak dogorywają co, którzy zaczęli od marychy. Przez przyszłych ćpunów uznających, że maryha to świetna rozrywka. Mój syn ma kumpla który lubi ją palić. Robi to od dawna. Czasami mówi takie głupoty, że mój syn się wzdraga. To dobra lekcja.