Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
19 stycznia 2016

Kupujesz jeden bilet, wchodzisz na dwa mecze

Kupujesz jeden bilet, wchodzisz na dwa mecze
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Posiadacze karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla lub osoby, które zakupią bilety na piątkowy mecz z MKS Będzin będą mogli za darmo wejść na mecz hokejowy, który odbędzie się tego samego dnia o godz. 19:00. To gratka dla fanów sportu w naszym mieście.

Kluby Jastrzębski Węgiel oraz JKH GKS Jastrzębie zorganizowały akcję dla fanów sportu. Posiadacze karnetów lub biletów na mecz Jastrzębskiego Węgla z MKS Będzin (22 stycznia, godz 17:00) będą mogli, za okazaniem bilety lub karnetu,  wejść za darmo na lodowisko by obejrzeć mecz JKH GKS Jastrzębie - Ciarko PBS Bank STS Sanok (22 stycznia, godz. 19:00).

Bilety na mecz Jastrzębskiego Węgla kosztują 25 zł (normalny) oraz 15 zł (ulgowy).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!