Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
19 stycznia 2016

Duda i Domin opuszczą GKS 1962 Jastrzębie

Duda i Domin opuszczą GKS 1962 Jastrzębie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kamil Duda oraz Jonatan Domin nie zagrają w pierwszej drużynie GKS 1962 Jastrzębie. Jeszcze nie wiadomo w jakich barwach zagrają zawodnicy. Obrońca i napastnik szukają teraz klubu.

- Kamil nie znalazł uznania w oczach trenera i daliśmy mu wolną rękę w poszukiwaniu klubu, natomiast  z Jonatanem wiążemy nadzieje i zostanie on wypożyczony. Na razie szukamy mu klubu, w którym mógłby się rozwijać. Niestety u nas nie miałby obecnie szans na grę w pierwszej drużynie. Obu zawodnikom dziękujemy i życzymy powiedzenia w dalszej karierze - mówi wiceprezes klubu ds. sportowych Robert Kurzacz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!