Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 stycznia 2016

Do gry wraca czterech zawodników JKH

Do gry wraca czterech zawodników JKH
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Plaga kontuzji w zespole JKH GKS Jastrzębie powoli się kończy. Na piątkowy mecz na lód wróci czterech zawodników - Richard Bordowski, Jakub Gimiński, Jakub Jaworski oraz Kamil Świerski.

Po przerwie spowodowanej grypą do gry wracają Richard Bordowski, Jakub Gimiński i Jakub Jaworski. Na lodzie pojawi się również Kamil Świerski, który wraca po rehabilitacji kolana. W piątek jastrzębianie rozegrają spotkanie z zespołem z Sanoka.

Bliscy powrotu są również Mate Tomljenovic, Martin Janacek, Mateusz Danieluk i Tomasz Kulas. Być może, któryś z nich pojawi się w składzie na najbliższy mecz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Policja kontroluje czy nie zanieczyszczacie środowiska Policja kontroluje czy nie zanieczyszczacie środowiska

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
yiiyiyu21.01.2016 10:03

Powodzenia trzymam kciuki za całą drużynę