Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
22 stycznia 2016

Bachmatiuk nowym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla

Bachmatiuk nowym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla

Marcin Bachmatiuk podpisał kontrakt z Jastrzębskim Węglem. Siatkarz w obecnym sezonie grał w pierwszoligowym UKS Hutniku Kraków. W drużynie Pomarańczowych zagra na pozycji środkowego.

Marcin Bachmatiuk urodził się w 1992 roku, w Pile. Mierzy 205 cm wzrostu, a jego zasięg wynosi 343 cm w ataku oraz 328 cm w bloku. Zawodnik miał okazję grać w takich klubach jak BBTS ATH Bielsko-Biała, Morze Bałtyk Szczecin, Polonia Jastrowie, Al Caudry (Francja), Joker Piła oraz SMS PZPS Spała.

- Bardzo się cieszę, że trafiłem do Jastrzębskiego Węgla. Jest to znana marka w PlusLidze, klub, który zawsze bił się w lidze w o najwyższe cele. Jeszcze miesiąc temu trenowałem w pierwszej lidze w Hutniku Kraków, gdzie poziom i jakość treningów "nie umywa się" do tego, co jest w Jastrzębskim Węglu. Bardzo się cieszę, że dostałem szansę w jastrzębskim klubie i zamierzam ją wykorzystać - mówi Marcin Bachmatiuk. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!