Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 stycznia 2016

Budynek OSP na Cieszyńskiej odnowiony

Budynek OSP na Cieszyńskiej odnowiony
fot. UM Jastrzębie

Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej na ulicy Cieszyńskiej już wyremontowany. Prowadzono tam prace termomodernizacjne oraz generalny remont pomieszczeń. Koszt prac wyniósł ponad 192 000 zł.

Zakres prac obejmował m.in. termomodernizacje w ramach której ocieplono elewację budynku, wymieniony stolarkę okienną i drzwiową oraz zamontowano nową bramę garażową. Wykonano również generalny remont pomieszczeń, w tym malowanie ścian i sufitów, ułożenie płytek, wymianę drzwi czy wyposażenie pomieszczenia socjalnego. Budynek przystosowano również dla osób niepełnosprawnych.

Wymianę przeszły również instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna. Budynek wyposażono również w piec na paliwo oraz grzejniki konwektorowe elektryczne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bujdołek25.01.2016 9:25

Super! Ruszyło się z inwestycjami, remontami w naszym Jastrzębiu. Tak trzymać!