Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
25 stycznia 2016

19-latek odpowie za pobicie, którego nie pamięta

19-latek odpowie za pobicie, którego nie pamięta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego został zatrzymany w związku z pobiciem 24-latka na terenie naszego miasta. Nastolatek został złapany dzień po zdarzeniu. Przyznał się do winy, choć zdarzenie nie pamiętał.a

Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek, późnym wieczorem, na ulicy Arki Bożka. Wracającego ze sklepu 24-latka zaczepiło trzech mężczyzn. Jastrzębianin próbował uciec, ale ostatecznie napastnicy dogonili go i zaczęli okładać po całym ciele. Leżącego mężczyznę zostawili i odeszli w stronę ulicy Warmińskiej.

- Szybko okazało się, że jednym ze sprawców jest 19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Już następnego dnia nastolatek wpadł w ręce kryminalnych. Początkowo twierdził, że nie pamięta zajścia z uwagi na wypity w tym dniu alkohol, jednak ostatecznie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu - informuje policja.

Policjanci szukają teraz pozostałych sprawców. 19-latkowi grożą teraz 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Zorro26.01.2016 23:10

Czy ten 19 letni gamoń przeczytał nasze wpisy? Policja lub prokurator powinni mu pokazać. PO 3 latach wyjdzie i wtedy

Typ26.01.2016 21:40

Dokladnie tak

Nadal26.01.2016 13:34

To okrutny ale dobry pomysł. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Jendrzej25.01.2016 20:36

Tak się powinno się robić. Coraz więcej ryzykujemy wychodząc z domu.

25 latek25.01.2016 14:35

jestem w 100% za tym

Sprawiedliwość25.01.2016 13:54

Jedyna kara jaka tym bandytom się należy to zabicie. TAK, zabicie. Co z tego, że niemrawy sąd wyda wyrok krótkiej odsiadki tym dzikusom. Po wyjściu nadal będą się tak zabawiać. Przekroczyli barierę szacunku dla innych. Z tego nie można się łatwo wyleczyć. Wszyscy, którzy napadają na niewinnych ludzi muszą być odzwyczajeni od tego w tak samo bestialski sposób jak to sami robią. Każdy spokojny człowiek MUSI się czuć bezpiecznie zawsze i wszędzie.
Pobity człowiek będzie przeżywał traumę z tego wydarzenia przez wiele lat. Sądy tego nie uwzględniają. Trzy lata więzienia jest tylko umowne. Kto jest za?