Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 stycznia 2016

33-latek trafił do szpitala psychiatrycznego

33-latek trafił do szpitala psychiatrycznego
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony wtorek na ul. Marusarzówny policjanci interweniowali w sprawie zabarykadowanego mężczyzny. Żeby wejść do mieszkania potrzebna była pomoc straży pożarnej. Lokator został ostatecznie przewieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 26 stycznia około godziny 9:30. 33-letni mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu i nie chciał wpuścić do mieszkania swojej matki. Groził też, że może targnąć się na swoje życie. Policjanci z pomocą strażaków weszli do mieszkania. Mężczyzna został zatrzymany. Po przebadaniu go trafił do szpitala psychiatrycznego w Rybniku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
ZZ28.01.2016 15:28

To nie jest handel. Ludzie, którzy podsuwają takie informacje celowo rozbudzają takie sensacje. To są w miarę inteligentni ludzie. Celowo manipulują prostaczkami. Człowiek prosty przeczyta wszystko co mu się podsunie. Takie działania nie mają moralnego wytłumaczenia. Dlaczego nie rozpowszechnia się wiadomości pozytywnych? Przecież codziennie jest ich dużo. Ale nie chodzi oto, żeby czytający mieli dobre wzory, lecz żeby wciąż byli pobudzani złem. Wtedy prości czytelnicy mają usprawiedliwienie dla swych czynów paskudnych czynów.

do Lidii27.01.2016 18:26

Jest popyt, jest podaż. To nie wina redaktorów, że takimi informacjami nas raczą. To wina ludzi, bo takie informacje chcą czytać!

Lidia27.01.2016 11:03

Współczuję wszystkim, których to dotyczy. Również temu panu, który się zabarykadował. Codziennie otrzymujemy mnóstwo złych wiadomości. Dobrych wcale lub jedną. Jak brak takich w Polsce, to przekazuje się z najdalszych krańców świata. Wszelkiej maści redagujący, wybierający informacje z Polski i ze świata, wybierają tylko negatywne. To ich powinno się wywozić do szpitali psychiatrycznych.