Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 stycznia 2016

Nautilus z medalami w zawodach Pucharu Świata

Nautilus z medalami w zawodach Pucharu Świata
fot. KS Nautilus

W miniony weekend reprezentanci klubu pływackiego Nautilus z Jastrzębia wzięli udział w pierwszej rundzie Pucharu Świata w Poznaniu. Jastrzębianie wrócili z medalami i nowymi rekordami.

Nowy rekord Polski ustanowiła Zuzanna Rzepka, która po ciężkiej walce wywalczyła złoto na dystansie 100 m PW medal (41:78). Jastrzębianka jeszcze dwa razy stawała na drugim stopniu podium. Na tym samym dystansie brąz zdobył Bartłomiej Hiba (42:46), a jego klubowy kolega Krystian Albrecht otarł się o podium z czasem 42:96.

Srebrny medal na dystansie 50 m BF zdobyła Amelia Pisarczyk (22:96), która przegrała jedynie z rekordzistką świata. Na tym samym dystansie dobrze poradził sobie Rafał Granat, który poprawił swój rekord życiowy na 23:92. Z nowym rekordem wrócił również Jakub Kosmowski (100m PP).

Sztafety 4x100 m PP w składzie Krystian Albrecht, Bartłomiej Giba, Jakub Kosmowski, Błażej Gałkowski oraz Zuzanna Rzepka, Stefania Kiliszewska, Martyna Gajór, Klaudia Gorys zdobyły brązowe medale. Drużyna juniorek zajęło 3. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dobra postawa Pomarańczowych w Pucharze Polski Dobra postawa Pomarańczowych w Pucharze Polski

Hokeiści z Jastrzębia zdobyli Puchar Polski! Hokeiści z Jastrzębia zdobyli Puchar Polski!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
u5tututttuttu30.01.2016 17:58

Była zawodniczka moje gratulacje

Były28.01.2016 15:32

No, jakże by nie. To świetny klub. Działa od 40 lat dzięki Krzysztofowi Radomskiemu.
Należą się, jak zwykle brawa. Dla trener, zawodników i wszystkich wspomagających. To wspólna praca.

gosiaczek27.01.2016 15:04

Wielkie gratulacje!!!