Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 stycznia 2016

Powstanie więcej lokali socjalnych na Gagarina

Powstanie więcej lokali socjalnych na Gagarina
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Miasto zamierz wybudować 30 mieszkań socjalnych na ul. Gagarina. Będzie to kontynuacja rozbudowy osiedla. W planach jest również remont świetlicy oraz budowa placu zabaw i boiska.

Jak mówi Beata Olszok, dyrektor Miejskiego Zarządu Nieruchomości, w roku 2016 na ulicy Gagarina 116 planowana jest rozbudowana bloku socjalnego. Mają tam zostać dobudowane kondygnacje, w których łącznie ma się mieścić około 30 dodatkowych mieszkań.

- Będą to mieszkania większe niż dotychczas, powyżej 25 i 30 metrów kwadratowych, wraz z aneksami kuchennymi i łazienkami - mówi Beata Olszok.

Oprócz mieszkań w budynku wyremontowana zostanie świetlica, a przed blokiem powstanie plac zabaw i boisko. Remont przejdzie również droga dojazdowa do budynku.

Wartość inwestycji ma wynieść 6,5 mln zł, z czego 4 mln zł ma pochodzić z Unii Europejskiej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta pocięła się nożem Kobieta pocięła się nożem

Nocny pożar w bloku przy ul. Gagarina Nocny pożar w bloku przy ul. Gagarina

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
kkk03.02.2016 17:40

W Zdroju syf a Gagarina sie rozbuduje. Brawo juz nie zaglosuje na Hetman

bzzzzzzzzzzz02.02.2016 4:57

Może wpierw niech zrobią selekcję kto płaci !! bo 90% nie płaci !!

zołza z zofiówki01.02.2016 6:33

Ciekawe ,czy mieszkańcy tych bloków mają zniżkę na TV satelitarną.W blokach socjalnych na Pszczyńskiej w co drugi oknie jest zamontowany talerz,wię o co,, come in ,,z tym socjalem?
Jeden ziomek,który pracuje na kopalni mieszka ,,dobrowolnie,, na socjalu ,twierdzi,że ma duże oszczędności ,na mediach i nie chce się wyprowadzać :P

iza31.01.2016 16:20

do roboty lenie

Typ31.01.2016 15:35

Ciekawe kiedy to zniszcza ?

Aga29.01.2016 19:23

W Polsce najlepiej się żyje bogatym i podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej. Przeciętny obywatel musi liczyć tylko na siebie i brać kredyt na mieszkanie

adam nieznany28.01.2016 20:30

super bo miałem brać kredyt hipoteczny!!!

Pokaż wszystkie opinie (12)