Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 stycznia 2016

Poszukiwana ukryła się... za suszarką do prania

Poszukiwana ukryła się... za suszarką do prania
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

35-letnia kobieta, która poszukiwana była przez wymiar sprawiedliwości, w czasie przeszukania mieszkania ukryła się przed policjantami za suszarką do prania. Ze swojej kryjówki trafiła do policyjnego aresztu.

W środę policjanci z wydziału kryminalnego udali się do jednego z mieszkań na osiedlu Gwarków. Według posiadanej wiedzy, miała się tam znajdować 35-latka poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości.

- Drzwi do mieszkania otworzył mężczyzna. W czasie, gdy prowadził rozmowę ze stróżami prawa, poszukiwana ukryła się za suszarką do prania - informuje policja.

Ostatecznie kobieta trafiła do aresztu skąd zostanie doprowadzona do zakładu karnego. Więzienie opuści dopiero po odbyciu wcześniej wymierzonej przez sąd kary.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
LOL28.01.2016 11:40

Dobrze, że nie pomyślała aby zamknąć samych oczu :D

LOL28.01.2016 11:40

Kobiety...