Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
29 stycznia 2016

Rozbito grupę przestępczą. Wśród zatrzymanych jastrzębianin

Rozbito grupę przestępczą. Wśród zatrzymanych jastrzębianin
fot. policja.pl

Straż Graniczna oraz policja rozbiła grupę przestępczą zajmującą się dopalaczami i innymi środkami odurzającymi. Zatrzymano łącznie 34 osoby z całego kraju, w tym również z Jastrzębia-Zdroju.

106 kg różnego rodzaju dopalaczy, 37 krzaków konopii, 100g gotowego narkotyku, 150g amfetaminy, kilkadziesiąt grzybków halucynogennych oraz 80 litrów substancji psychotropowych, dzięki którym możliwe jest wyprodukowanie pigułki gwałtu - tak ogromne ilości towaru zarekwirowali funkcjonariusze straży graniczne j i policji, którzy rozbili grupę przestępczą w ostatnich dniach. Zabezpieczono również gotówkę w wysokości 460 tys. zł i 9,5 tys. euro. Zatrzymania powiązanych z grupą przestępczą osób odbyły w całym kraju.

Środki odurzające były przechowywane w wynajętych mieszkaniach i magazynach na terenie całego kraju. Jeden z takich magazynów mieścił się również w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród zatrzymanych są osoby w wieku od 18 do 46 lat. Zatrzymano również jednego mieszkańca naszego miasta, przy którym znaleziono 13 kg dopalaczy.

Wszystkim zatrzymanym grozi kara od 8 do 12 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Typ05.02.2016 8:02

Na przyjazni ceny poszly w gore o 10% ale towaru duzo

Heniu30.01.2016 13:29

Ocean zaczął się od kropli, jak długa podróż od pierwszego kroku. Dobrze, że jest początek.

alibej29.01.2016 20:25

To wszystko jest kroplą w morzu

a29.01.2016 18:46

do Nowy: a to przypadkiem nie Macierewicz lub ogólnie PiS nie rozważa wprowadzenia do obiegu marihuany medycznej lub innych medykamentów na jej bazie?

dexter29.01.2016 18:12

to gdzie ja teraz kupię mefkę ?!?!

Adam 29.01.2016 16:57

Nie ważne czy to ten czy inny rząd spowodował te aresztowania. Ważne, czy nie wyjdą na wolność bo nie znajdzie się na nich dowodów. Areszt to tylko początek. Dilerów jest łatwo złapać tylko trudniej z dowodami. Oni wiedzą jak się tłumaczyć. Czy to nie jest tylko pokaz z którego nic nie wynika. Jestem za bardzo surowymi karami. Najlepiej ciężkich robót aż do śmierci.

Gość29.01.2016 13:23

Na Wielkopolskiej nie zauważono braku towaru, w knajpach i dilerów towar można kupić bez kłopotu.

Pokaż wszystkie opinie (10)