Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
1 lutego 2016

Porażka z Nowym Targiem na koniec sezonu zasadniczego

Porażka z Nowym Targiem na koniec sezonu zasadniczego
fot. Patrycja Zagajewska / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali w niedzielę w Podhalem Nowy Targ 0:5. Był to ostatni mecz sezonu zasadniczego więc jastrzębianie mają jeszcze chwilę czasu by wyeliminować wszelkie mankamenty w grze przed play-offami.

Chrzest bojowy w Nowym Targu przeszedł nowy bramkarz JKH, Viktor Volentier. Słowak w pierwszej tercji radził sobie bardzo dobrze, ale bramka Podhala z 26. minucie przekreśliła plany o dobrym debiucie w barwach JKH. W ciągu trzech minut rywale Jastrzębie strzelili 3 bramki.

Trzecia odsłona była już tylko formalnością. Do bramki JKH trafiali jeszcze Krzysztof Zapała i Bryan McGregor. Nowotarzanie mogli podwyższyć prowadzenie na 6:0, ale Patryk Wronka nie wykorzystał rzutu karnego.

TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
1:0 - 25:15 - Filip Wielkiewicz - Bryan McGregor, Sebastian Łabuz
2:0 - 26:33 - Jussi Tapio - Krzysztof Zapała, Joni Haverinen
3:0 - 28:13 - Bryan McGregor - Mateusz Michalski, Filip Wielkiewicz
4:0 - 44:23 - Krzysztof Zapała - Dariusz Gruszka, Jarosław Różański
5:0 - 47:09 - Bryan McGregor - Filip Wielkiewicz, Mateusz Michalski

TatrySki Podhale Nowy Targ: Raszka (Błażej Kapica) – Jaśkiewicz, Haverinen, Jokila, Zapała, Tapio – Tomasik, Kania, Różański, Wronka, Gruszka – Łabuz, Mrugała, Wielkiewicz, McGregor, Michalski – Sulka, Wojdyła, Zarotyński, Olchawski, Kapica.

JKH GKS Jastrzębie: Volentier (Tomljenović) – Gimiński, Górny, Petro, Ł. Nalewajka, Bordowski – Janáček, Bigos, Danieluk, Stantien, Kulas – Pastryk, Vrána, Jaworski, Rostkowski, Stasiewicz oraz Matusik, Szczurek, Dudkiewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
58747477501.02.2016 11:38

Szkoda wierzyłam