Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 lutego 2016

Wypadek na Warszawskiej. Zderzyły się trzy samochody

  • Wypadek na Warszawskiej. Zderzyły się trzy samochody
  • Wypadek na Warszawskiej. Zderzyły się trzy samochody
Więcej zdjęć:
fot. KM PSP Jastrzębie

W minioną sobotę na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Poznańskiej doszło do wypadku samochodowego w którym brały udział trzy samochody. Dwie osoby zostały ranne, ale nie stało się im nic poważnego.

Zdarzenie miało miejsce 30 stycznia na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Poznańskiej. W zderzeniu wzięły udział trzy samochody - Citroen C3 oraz C4 i Ford Fokus. W jego wyniku zostały ranne dwie kobiety w wieku 57 i 65 lat. Najpierw strażacy udzielili im pomocy przedmedycznej, a później zostały przewiezione do szpitala. Straty wyceniono na 40 tys złotych.

- Kierująca fordem 56-letnia mieszkanka Jastrzębia, jadąc ulicą Porozumienia Jastrzębskiego w kierunku Wrocławskiej, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej w kierunku Alei Piłsudskiego 61-latce. W wyniku zderzenia obu pojazdów, prowadzony przez drugą z kobiet citroen siłą bezwładności uderzył w innego citroena, którego kierowca na ulicy Wrocławskiej oczekiwał na możliwość wjazdu na skrzyżowanie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Kolo07.02.2016 16:53

Bo to same młode siksy powsiadaly do samochodów swoich tatusiow i szarżuja

kpth02.02.2016 12:34

baba za kierownicą jest jak małpa z granatem

1602.02.2016 12:02

To skrzyżowanie jest proste tylko tępaki nie potrafią jeździć na dodatek "L" tam mają stałe miejsce do nauki i dalej tego nie rozumieją?
Toż to i konia by nauczył na pamięć jak tam jechać.
A plagą jest tam skręcanie bez kierunkowskazu może to było zmyłą?

HUD01.02.2016 22:05

Miasto tego skrzyżowania w swoim zakresie nie zmodernizuje . Czekają na na Inwestora (czyt."jelenia", choć to powszechna praktyka), który w ramach tzw. budowy strefy centrum wykona nowy układ komunikacyjny w tamtym rejonie.

Heniu01.02.2016 21:39

Światła powinny być wszędzie. Wtedy kierowcy zniechęcą się do jeżdżenia bo czas przejazdu przez miasto zwiększy się do 45 minut i będzie. Bez świateł jechało się 10 minut. Dziś jedzie się 20. Ostatnio były łączone światła przy targu na skrzyżowaniu Bożka. I nikt nie czekał, ruch odbywał się płynnie. I nikt nikomu nie zagroził, przejeżdżając skrzyżowanie na czerwonym. Może by tak zacząć uczyć rozumienia zasad ruchu drogowego. Młodzi nie maja o tym pojęcia a kobiety ich naśladują. Zwłaszcza te trochę starsze.

a01.02.2016 18:39

Aż prosi się o światła na tym skrzyżowaniu, wydział infrastruktury musi zacząć działać.

SJZ6901.02.2016 18:11

Poplątałem z linkiem. Ten chyba będzie dobry:

http://maps24.eu/?location=49.953359,18.596597,18 

Pokaż wszystkie opinie (10)