Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
2 lutego 2016

Wpadł z marihuaną podczas kontroli drogowej

Wpadł z marihuaną podczas kontroli drogowej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

23-letni jastrzębianin może trafić do więzienia w związku z posiadaniem marihuany. To nie jedyne jego przewinienia. Prowadził samochód bez prawa jazdy, obowiązkowego ubezpieczenia i przeglądu.

Policjanci zatrzymali jastrzębianina 1 lutego podczas kontroli drogowej. Na widok policjantów 23-latek wyrzucił na podłogę samochodu trzymany wcześniej zielono-brązowy susz. Tym suszem okazała się być marihuana. To jednak nie wszystkie przewinienia kierowcy volkswagena polo.

- Jastrzębianin nie posiada prawa jazdy, a samochód, którym jechał nie przeszedł badania technicznego i nie ma obowiązkowego ubezpieczenia OC. 23-latek został zatrzymany i trafił do komendy - informuje policja.

23-latkowi grożą nawet 3 lata wiezienia, a właścicielowi pojazdu wysoka grzywna za brak ubezpieczenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Zorro02.02.2016 14:31

Po co 3 lata. Chyba, że przymusowej pracy żeby zarobić na zapłacenie wysokich kar. Nie chciałbym uczestniczyć w stłuczce z tym gamoniem. Żeby odzyskać pieniądze za naprawę uszkodzonego samochodu trzeba założyć sprawę temu głupolowi. Z urzędu to się nie stanie mimo, że jest specjalny fundusz na takie cele. Dzisiejszy 23 latek to, przygłup o mentalności 10 latka.