Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 lutego 2016

Judo: Mączyński z brązem w Reykjavíku

Judo: Mączyński z brązem w Reykjavíku
fot. Klub Judo Koka Jastrzębie

Rafał Mączyński, zawodnik klubu judo Koka Jastrzębie zdobył brązowy medal na międzynarodowym turnieju judo w Reykjaviku. W turnieju startowali zawodnicy z Norwegii, Islandii, Francji, Czech, Niemiec, Wysp Owczych i Polski.

Podczas odbywającego się w Islandii "Reykjavik Intenation Games 2016" reprezentant klubu judo Koka Jastrzębie, Rafał Mączyński stanął na trzecim stopniu podium. Jastrzębianin w kategorii +100kg stoczył trzy walki. W półfinale zawodnik Koki spotkał się z Polakiem, z którym ostatecznie przegrał przez yuko. Tym samym zdobył brązowy medal.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
s20.04.2016 11:33

brawo rafal zostales nowym trenerem

Gość03.02.2016 11:57

BRAWO !!