Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 lutego 2016

Wpadli, bo wyrzucił woreczek na widok policji

Wpadli, bo wyrzucił woreczek na widok policji
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

30-latek odpowie za posiadanie posiadanie amfetaminy, a jego 21-letni kolega trafi do zakładu karnego. To wszystko wynik czwartkowej interwencji policjantów na alei. Jana Pawła II.

4 lutego w nocy, podczas patrolu na alei Jana Pawła II policjanci zauważyli dwóch mężczyzn. Uwagę funkcjonariuszy przykuło to, że jeden z nich widząc radiowóz wyrzucił coś z kieszeni. Okazało się, że 30-latek wyrzucił woreczek z amfetaminą. W trakcie interwencji okazało, że jego kolega też ma coś na sumieniu.

- Wyszło na jaw, że jastrzębianin poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości. Młody mężczyzna jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę - informuje policja.

30-latek za posiadanie narkotyków może trafić za kratki nawet na 3 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość08.02.2016 12:11

Polecam uwadze panów policjantów zwalczających narkomanię VW Golfa na wodzisławskich tablicach. Dla ułatwienia podam, że pierwsza cyfra numeru to 2, a suma cyfr z tablicy to 21 .